Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Egons Zīverts

15.05.2018 Aicina piedalīties nakts velobraucienā  (7)

Šo piektdien, 18. maijā, ikviens liepājnieks un tās viesis tiek aicināts uz velokultūras pasākumu “Nakts Kino Rats”, kurš būs arī pirmais oficiālais nakts velobraucienu “Nakts Velo Rats” atklāšanas brauciens, portālam ziņoja biedrības “Radi Vidi pats” projekta koordinators Staņislavs Babins.

Pasākums sāksies pulksten 20.30 “Juliannas pagalmā” Kuģinieku ielā 5 ar dziesminieka un velobraucēja-ceļotāja Kārļa Kazāka akustisko koncertu, kam sekos nakts velobrauciens uz Beberliņu atpūtas vietu “BBWakePark”, Karostā, kur ap pulksten 23.20 tiks izrādītā godalgota dokumentāla filma “Brīnišķīgi Lūzeri : Cita Pasaule”.

Jau trešo gadu aktīvajā velosezonā tiek rīkoti regulāri iknedēļas nakts velo izbraucieni “Nakts Velo Rats”, kuru organizē biedrības “Radi Vidi Pats” biedri un aktīvisti, iesaistot Liepājas pilsētas iedzīvotājus. “Radi Vidi Pats” biedri un aktīvisti aicina Liepājas iedzīvotājus pievērsties ilgt spējīgākam dzīvesveidam, biežāk izmantojot velosipēdus kā ikdienas pārvietošanās līdzekļus.

Ieeja koncertā un kinoseansā, ka arī dalība velobraucienā ir bez maksas. Pasākumā dalībnieki tiek aicināti piedomāt par savu redzamību un drošību nakts brauciena laikā, ka arī ieverot ceļu satiksmes noteikumos.

Pasākuma norise:

20.30 Oficiāla Nakts Kino Rats atklāšana ar Kārļa Kazāka akustisko koncertu “Juliannas pagalmā”.

21.50 Sagatavošanas velobraucienam, instruktāža, maršruts.

22.00 Velobrauciens pa maršrutu: “Juliannas pagalms”, Vecā Ostmalas promenāde, Jūras iela, Tramvaja tilts, Brīvības iela, Cukura iela, Grīzupes iela, Ģenerāļa Baloža iela, Pulkveža Brieža iela, Lībiešu iela, “BB WakePark” Beberliņos. Pašā sākumā velosipēdistus pavadīs Ceļu policija, palīdzot netraucēti un droši pārbraukt pāri Tramvaja tiltam. Tālāk velobrauciens notiks pa veloceliņiem un beigās nedaudz pa braucamo ielas daļu.

23.20 Brauciena galamērķī “BB wakepark” kopīga lietuvieša režisora Arūna Mateļa (Arūnas Matelis) dokumentālās filmas “Brīnišķīgi Lūzeri : Cita Pasaule” (Wonderful Losers : A Diffrent World) skatīšanās. Filma tapusi sadarbībā ar Latvijas studiju “VFS Films” ,kā arī ar Itālijas, Šveices, Īrijas, Ziemeļīrijas, Spānijas un Beļģijas filmu studijām. Kā labākā pilnmetrāžas dokumentālā filma ir saņēmusi galvenās balvas prestižos starptautiskos kinofestivālos - Varšavā, Minskā, Triestē.