Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs

11.06.2019 Aicina pieteikties semināram par modernajām tehnoloģijām  (1)

Ir izsludināta pieteikšanās četru dienu ilgam praktiskajam semināram un radošo darbnīcu programmai “Modernās tehnoloģijas - pielietošana, dalīšanās, koordinēšana”, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) pārstāve.

Semināra mērķauditorija ir profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi un tas norisināsies no 17. līdz 20.jūnijam

Pasākumu organizē LMMDV, lai radošo darbnīcu dalībnieki Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāvju vadībā iegūtu iespēju iepazīties ar Liepājas izglītības iestāžu pieejamām tehnoloģijām, tās pielietojuma iespējām un nozīmību profesionālajā izglītībā. Semināra laikā tiks pievērsta uzmanība šo resursu efektīvākai izmantošanai, izstrādājot teorētisko pamatu sadarbības modelim, kas atvieglotu resursu pieejamību un koordinēšanu. 

Četru dienu garumā sesija koncentrēsies uz izpratnes iegūšanu par Liepājas izglītības iestāžu rīcībā esošo materiāltehnisko bāzi un iespējām. Lektori/praktiķi rosinās dalībniekus iepazīt, kā arī analizēt esošos resursus. Iegūtās zināšanas būs noderīgas dalībniekiem modeļa izveidē resursu efektīvākai izmantošanai Liepājā, pieļaujot iespēju, ka izveidotais modelis ir pielāgojams arī citos apstākļos, pārnesot to izvēlētajā ģeogrāfiskajā vietā. Iegūtās prasmes semināra un radošo darbnīcu dalībniekiem ļaus izprast situāciju profesionālajā izglītībā, tās izaicinājumus, kā arī dos iespēju līdzdarboties efektīva resursu izmantošanas modeļa izveidē, kas vēlāk var tik pielāgoti un īstenoti viņu profesionālajā darbībā un karjeras izaugsmē, tādēļ profesionālās izglītības izglītojamie un pārstāvji ir īpaši gaidīti.

Informācija par projektu un pieteikuma ir pieejama šeit. Aizpildīta pieteikuma veidlapa līdz 14.jūnijam jānosūta uz e-pastu sanda.liepa-vjakse@lmmdv.edu.lv