Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

05.05.2019 Astroloģiskā prognoze no 6. līdz 12.maijam

AUNS Aktīva un interesanta nedēļa. Taču tev jābūt uzmanīgam, jo tavs dedzīgums brīžiem var robežoties ar pārsteidzību, neuzmanību. Esi īpaši apdomīgs, tālredzīgs lietās, kuras skar naudu un juridiskās nianses. Varbūt šobrīd atturies uzņemties jaunas saistības. Labāk pārliecinies, ka esošie darbi tiek paveikti pienācīgā kvalitātē! Attiecībās ar ģimenes locekļiem būsi jautrs un bezrūpīgs. Tu lieliski sapratīsies ar jaunāko paaudzi, kalposi viņai par sava veida piemēru, iedvesmas avotu.

VĒRSIS Ja būs nepieciešams, spēsi ātri un prasmīgi tikt galā ar tieslietām, birokrātiju un grāmatvediskām niansēm saistīto. Pateicoties rosīgumam, apķērībai, kā arī gūtajiem panākumiem, iemantosi priekšniecības, sadarbības partneru cieņu, atzinību. Arī ģimenes locekļi būs lepni par taviem panākumiem darba lauciņā. Brīvdienās pilnībā ļausies tīkamai atpūtai, baudīsi ģimenes locekļu sabiedrību.

DVĪŅI Svarīgi saglabāt skaidru mērķa apziņu, nenovērst uzmanību ar dažādiem sīkumiem. Lielākās aizķeršanās šobrīd var radīt neizlēmība, svārstīgums. Parūpējies, lai apsolītās lietas tiktu īstenotas laikā, sevišķi atbildīgs esi materiālajā plānā. Personīgajā dzīvē tev neapšaubāmi smaidīs veiksme. Tu pratīsi veikli pielāgoties partnera vajadzībām, vienlaikus neaizmirstot arī par savām iegribām. Saskarsmē ar jaunāko paaudzi sapratīsies burtiski no pusvārda.

VĒZIS Var pavērties jaunas izaugsmes iespējas, perspektīva pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Svarīgi nenobīties no papildus atbildības nastas, drošāk soļot pretī savai nākotnei! Nedēļas sākums vairāk piemērots jaunu lietu uzsākšanai, lietišķu kontaktu dibināšanai. Savukārt, sākot ar trešdienu, iestāsies atbilstošs mirklis ikdienišķu pienākumu veikšanai, dažādu formalitāšu kārtošanai. Nedēļas nogalē tev noteikti atradīsies laiks, kuru veltīt atvasītēm, mīļotajam cilvēkam.

LAUVA Nav izslēgts, sajutīsi pieaugam vēlmi baudīt dzīvi, ļauties mirkļa iegribām. Taču šāda nostāja var novest pie tēriņiem, kurus šobrīd īsti nevarēsi atļauties. Līdz ar ko, esi nedaudz pašaizliedzīgāks, iegrožo untumus un ieturi apdomību materiālajā plānā. Kopumā nedēļa piemērota radošā potenciāla apliecināšanai. Tu lieliski sapratīsies ar apkārtējiem, gūsi līdzgaitnieku simpātijas. Nav izslēgts, kāds Lauvas zīmes pārstāvis iemantos sev slepenu pielūdzēju.

JAUNAVA Darba sfērā tevi raksturos apzinīgums, strādīgums un punktualitāte. Būsi neaizvietojams saimnieciski organizatoriskajos jautājumos. Taču svarīgi nekļūt pārlieku prasīgam nedz pret sevi, nedz apkārtējiem. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem ieturi diplomātiskāku, draudzīgāku gaisotni un necenties norādīt uz citu trūkumiem. Arī mājas dzīvē, zvaigznes iesaka būt nedaudz smaidīgākam, bezrūpīgākam.

SVARI Šonedēļ, gan privātajā dzīvē, gan darba lietās lielu lomu spēlēs apstākļu sakritības, vienkāršs veiksmes moments. Ja pratīsi izmantot radušās iespējas, vari jūtami uzlabot savu dzīves kvalitāti. Savukārt, piedzīvojot rūgtākus brīžus, nesāc krist sevis žēlošanā, bet saņemies un centies tikt galā ar radušajiem sarežģījumiem! Draugi un otrā pusīte būs jūtams pozitīvās enerģijas un iedvesmas avots, kāpēc arī tieksies pavadīt brīvos brīžus šo cilvēku sabiedrībā.

SKORPIONS Būsi rosīgs, enerģisks, pratīsi tikt galā ar sarežģītiem profesionālas dabas jautājumiem, kļūt par sava veida līderi darba kolektīvā. Šonedēļ ne reizi vien noderēs tava nelokāmība un rakstura stingrība. Ja nepieciešams, vari uzsākt jaunus projektus, vest pārrunas ar ārzemju sadarbības partneriem, doties komandējumos vai kārtot nekustamā īpašuma jautājumus. Mīlas frontē esi emocionāli atklātāks pret partneri, tai pašā laikā, atturies no pārmērīgas uzstājības. Centies sev raksturīgo kaislīgumu un enerģiju ievirzīt erotiskajā plāksnē.

STRĒLNIEKS Nedēļas sākumā var nākties vairāk uzmanības veltīt tuvinieku dzīvē notiekošajam. Nav izslēgts, tava palīdzība būs nepieciešam, kādam no radiniekiem. Darba lietās svarīgākais norisināsies trešdien un ceturtdien. Turpretim, nedēļas nogalē noskaņojums vilinās pievērsties dzīves baudām, romantiskajiem piedzīvojumiem. Tu nežēlosi naudu labai izklaidei, pratīsi pulcēt ap sevi interesantus un radošus cilvēkus.

MEŽĀZIS Ikdienas rutīna var nemanot padarīt tevi nomāktu, depresīvu, tāpēc centies savā dzīvē ienest krāšņākas emocijas, pievēršoties jaunam hobijam, veltot laiku radošām aktivitātēm. Profesionālajā plānā, ar sev uzticēto, tiksi galā gandrīz nevainojami. Priekšniecības uzslavas uztversi turpat vai kā pašas par sevi saprotamas. Laulības dzīvē panākt savu var izrādīties nedaudz grūtāk. Galvenokārt jau tādēļ, ka jūsu vēlmes ar partneri var kardināli atšķirties.

ŪDENSVĪRS Tev šobrīd pietrūks laika, lai īstenotu visas ieceres, kuras dzims tavā galvā. Nāksies vien izvirzīt prioritātes, kurām tad arī veltīt visas pūles un enerģiju. Šonedēļ sevi lieliski spēs apliecināt ar informātikas, arhitektūras un inženiertehnisko zinātņu jomu saistītie Ūdensvīri. Analītiskā domāšana palīdzēs ne vien tikt galā ar darba jautājumiem, bet arī atšķetināt dažu labu attiecību sarežģījumu.

ZIVIS Psiholoģiskā ziņā vari sajusties iegrožots, ierobežots. Nav izslēgts, liksies ka apkārt mājo spēki, apstākļi, kuri nekādi neļauj tev izpausties. Taču der apzināties, ka tās būs tikai iedomas. Tu pats galvenokārt bremzēsi savus panākumus. Attiecīgi, līdz ko pārvarēsi vājuma mirkļus, kļūsi enerģiskāks, mērķtiecīgāks, visas lietas ātri vien nostāsies savās vietās! Darba lietām nozīmīgāka var izrādīties nedēļas pirmā puse. Savukārt, mājas dzīvē notiekošais aktualizēsies brīvdienās.