Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

26.08.2019 "Bērnu rallija" finālsacensībās noskaidroti labākie jaunie velobraucēji

25.augustā stāvlaukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars" norisinājās riteņbraukšanas sacensību "Bērnu rallijs 2019" fināla posms. Finālā tika pulcināti 75 labākie velobraucēji, kas iepriekš bija izcīnījuši godalgotas vietas, kādā no pieciem atlases posmiem, informē sacensību pārstāvis Sandis Dejus.

Visas dienas garumā bērni un jaunieši sacentās individuālās disciplīnās, savukārt pieaugušie kopā ar bērniem demonstrēja ģimeņu spēku un saliedētību komandas disciplīnās. Dalībnieki pierādīja zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un braukšanas iemaņas ar velosipēdu un velokartu dažādās īpaši sagatavotās šķēršļu trasēs.

"Bērnu rallijs" ir ne tikai sacensības, bet arī izglītojošs pasākums, kura rezultātā bērni un jaunieši apgūst jaunas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un uzlabo savas velobraukšanas iemaņas, tādējādi veicinot drošību uz ceļa. Pasākuma laikā norisinājās ne tikai sacensības, bet arī visiem klātesošajiem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus pitstopos. "Blue Shock Race" nodrošināja paraugdemonstrējumus ar vienu no pasaules ātrākajiem elektrokartingiem. 

Izveicīgāko, zinošāko un veiklāko dalībnieku vidū, kas izcīnīja godalgotas vietas, ir pārstāvji no dažādām Kurzemes un Zemgales pilsētām, apliecinot sīvo konkurenci un sacensību garu. 

Fināla sacensību godalgoto vietu ieguvēji:

A grupā:

1.vieta – Ralfs Rancāns (Liepāja),
2.vieta – Nils Rags (Ventspils),
3.vieta – Rihards Šnikvalds (Tukums)

B grupā:

1.vieta – Ernests Ozols (Jelgava)
2.vieta – Mārtiņš Mazbergs (Liepāja)
3.vieta – Gustavs Šmits (Saldus)

C grupā:

1.vieta – Rinalds Mauriņš (Saldus)
2.vieta – Oļegs Jarošenko (Liepāja)
3.vieta – Anna Goša (Ventspils)

Komandu grupa:

1.vieta – Motosports Racing Team 2 (Alens un Jolanta) (Rīga)
2.vieta – Šmiti (Agate un Eduards) (Saldus)
3.vieta – Zemenītes (Laima un Gints) (Saldus)