Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

03.07.2019 "Bērnu rīti" turpinās ar ceļojošā leļļu teātra izrādēm

Bezmaksas pasākumu sērija "Bērnu rīti", kas Jūrmalas parkā pulcē liepājnieku ģimenes, jūlija svētdienās turpināsies ar Liepājas ceļojošā leļļu teātra "Maska" muzikālajām izrādēm, informē Liepājas Kultūras pārvaldes komunikācijas speciāliste Jurita Krūma.

Liepājas ceļojošā leļļu teātra "Maska" trupa veidojusi četras izrādes, lai iepriecinātu, izklaidētu un izglītotu bērnus, kā arī apgūtu jaunus veidus, kā vecākiem radoši pavadīt laiku ar saviem bērniem.

7.jūlijā pulksten 12 būs skatāms leļļu koncertuzvedums "Skaisti rīti vasarā!". Bērnu varēs dziedāt un doties rotaļās kopā ar pasaku varoņiem, lai kopā svinētu vasaru.

14.jūlijā pulksten 12 norisināsies muzikāla leļļu teātra izrāde "Kāpuriņa piedzīvojumi". Izrāde būs stāsts par kāpuriņu, kas ir vientuļš un pasaku zemē meklē draugus.

21.jūlijā pulksten 12 būs muzikāla leļļu teātra izrāde "Kliņķīša piedzīvojumi vai kā rūķis draugus atrada". Savukārt, svētdien, 28.jūlijā, pulksten 12 skatāma muzikāla leļļu teātra izrāde "Draudzēsimies".

Augusta svētdienās priekšnesumus pasākuma mazajiem un lielajiem viesiem būs sagatavojusi Liepājas ceļojošā cirka "Beztemata" komanda.

Sliktu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt atcelts.