Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde

31.07.2019 “Bērnu rīti” turpinās ar Liepājas ceļojošo cirku “Beztemata”

Vasaras svētdienās par tradīciju kļuvuši “Bērnu rīti”, kas Jūrmalas parkā pulcē liepājnieku ģimenes. Augusta svētdienās no pulksten 12 Jūrmalas parkā bezmaksas pasākumu programma turpināsies ar Liepājas ceļojošā cirka “Beztemata” priekšnesumiem, vēsta Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes pārstāve Daira Bērtule.

Pasākumu sērijas “Bērnu rīti” ietvaros ģimenes ir aicinātas pavadīt jūlija svētdienas ģimeniskā atmosfērā kopā ar Liepājas ceļojošo cirku “Beztemata”. Ceļojošais cirks četras augusta svētdienas ar dažādām aktivitātēm, improvizācijām un vizuālām darbnīcām iepriecinās, izklaidēs un izglītos bērnus un viņu vecākus.

Svētdien, 4.augustā, ceļojošais cirks improvizētā ceļojumā “Apkārt pasaulei kopā ar ceļojošo cirku” pastāstīs par to, kur un kāpēc ir radies cirks. Uzvedumu caurvīs jautri cirka priekšnesumi un dažādas aktivitātes, kurās iesaistīties aicināti arī skatītāji. Tostarp vizuālajās darbnīcās tiks darināta cirka burvju kārts.

11.augustā cirks piedāvās vienreizēju iespēju pabūt kopā ar cirka māksliniekiem improvizētā cirka nometnē. Savukārt, vizuālajā darbnīcā varēs veidot žonglēšanas bumbiņas.

Svētdien, 18.augustā, ceļojošais cirks kopā ar mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem kopā veidos izrādi “Grandiozā cirka pirmizrāde”. Paralēli darbosies arī grima darbnīca.

Savukārt 25.augustā “Beztemata” gatavosies 1.septembrim uzvedumā “Dr.paed. cirka profesoriem”. Izrādē trīs cirka “profesori” savā starpā sacentīsies cirka triku gudrībās. Vizuālajā darbnīcā varēs veidot burvju maciņus.

Sliktu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt atcelts.