Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 6.a klases.
Foto: Publicitātes

01.11.2019 Četras Liepājas skolu klases sportos katru dienu

Četru Liepājas skolu klašu skolēni 1.novembrī Rīgā atklāja programmas "Sporto visa klase" sesto sezonu, apņemoties visu mācību gadu sportot katru dienu, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde informē.

Programma paredz, ka jau esošajām divām sporta nodarbībām papildus notiek vēl trīs nodarbības, tādējādi katru skolas dienu skolēni aizvadīs ar fiziskām aktivitātēm.

Kā norāda Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas sporta skolotāja un 6.a klases audzinātāja Valentīna Pocjute, regulāri sportojot ir novērota skolēnu disciplinētības un koncentrēšanās palielināšanās ikdienas mācību procesā.  Skolotāja skaidro, ka ļoti svarīgs ieguvums ir arī klases lielāka saliedētība un komandas gars, ko iemāca daudzveidīgās sporta nodarbības.

6.a klases skolēni programmā piedalās jau ceturto gadu un ir novērots, ka tā ir arī draudzīgākā klase skolā.

Dalību programmā novērtē arī paši skolēni, tajā vēloties piedalīties vairākus gadus pēc kārtas. Skolēni novērtē, ka ir paaugstinājusies viņu izturība, uzlabojusies veselība un apgūti daudzveidīgi sporta veidi.

Programmā "Sporto visa klase" šogad pirmo reizi piedalīsies Liepājas Ezerkrasta sākumskolas 2.c klase, J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas 2.b klase un Liepājas 8. vidusskolas 2.a klase, savukārt Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 6.a klase sportot katru mācību dienu turpinās jau ceturto – noslēdzošo – gadu.

Trīs papildu fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā iekļauj vispārējo fizisko sagatavotību, spēles un rotaļas (6. klasei – futbola iemaņu apguvi), kā arī peldēšanas prasmju apguvi vai sporta nodarbību svaigā gaisā.

Projekta mērķis ir uzlabot 2.–6. klases skolēnu fizisko sagatavotību un stāju, kā arī dot motivāciju nodarboties ar sportu arī turpmāk.