Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Ruslans Šuļga

12.03.2019 Dejotāji aicina svinēt pilsētas dzimšanas dienu “Nakts stacijā”

15.martā pulksten 18 Liepājas Olimpiskajā centrā, Rožu zālē, notiks Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju kolektīvu koncerts "Nakts stacijā".

"Koncerts ir dejotāju sarūpēta dāvana pilsētas dzimšanas dienā, vienlaikus tie ir īpaši svētki, kuros uz vienas skatuves satiksies visi Liepājas BJC mūsdienu deju kolektīvi. Šoreiz dejotāji ikvienu sola aizvest īpašā sapņu pilnā ceļojumā. Notikumi risināsies pilsētas stacijā, laikā, kad Liepāja guļ un ļaujas sapņiem," stāsta pasākuma koordinatore, LBJC mūsdienu deju metodiķe Aina Apene.

"Deja ir īpaša valoda, kuru saprot visā pasaulē. Tā ir valoda, kurai nav vajadzīgas vārdnīcas un tulki. Un tieši tāpēc tā tik daudz prot pastāstīt par mūsu sapņiem."

Koncertā piedalīsies Liepājas BJC mūsdienu deju kolektīvi: "Dzintari" (vadītāja Monta Sprūde), "Dzirkstelīte" (vadītāja Marina Zuntnere), "Rotaļa" (vadītāja Aina Apene), austrumu deju studija "Arabeska" (vadītāja Zita Valka), hip-hop deju studija "Red Lions" (vadītāja Jūlija Titova), pirmsskolas grupa "Rotaļa" un hip-hop grupa "Tabernacle" (vadītāja Svetlana Andrejeva).

Bezmaksas biļetes pieejamas LOC info centrā.