Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Gatis Gierts

28.10.2019 Dvīņu māsas Rozes no Liepājas iekļuvušas šova "X Faktors" finālā  (8)

Starp šova "X Faktors" 12 fināla dalībniekiem ir iekļuvušas arī liepājnieces – dvīņu māsas Sanija un Sanita Rozes, kuras šobrīd mācās Rīgas Doma kora skolā. Šosvētdien, 3.novembrī, kanālā "TV3" sāksies fināla tiešraides, galvenā balva – 10 tūkstoši eiro un līgums ar ierakstu kompāniju "Sony".

Šovā "X Faktors" dalībnieki ir sadalīti četri kategorijās: puiši vecumā no 16-25 gadiem, meitenes vecumā no 16-25 gadiem, 25+, vokālās grupas. Kategorijas vadīs četri mentori: grupas "Prāta Vētra" menedžere Aija Auškāpa, mūziķis, producents, grupas “Instrumenti” dalībnieks Reinis Sējāns, mūzikas producents, dziesmu autors un izpildītājs, grupas ”Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs un mūziķis, dziedātājs un trombonists Intars Busulis.

18 gadus vecās Sanija un Sanita apvienojušās duetā "Rozes". Meitenes ir ne vien dziedātājas, bet arī dejotājas, sportistes un aktīva dzīvesveida piekritējas, iepazīstinot ar dalībniekiem, raksta portāls skaties.lv. Sanita sevi raksturo kā kautrīgu, taču Sanija sevi raksturo kā emocionālu, bet labā nozīmē, jo tas ļauj izjustās sajūtas ielikt arī mūzikā. Uzvara šovā māsām noteikti radītu drošības un pārliecības sajūtu par to, ka mūzika ir pareizā izvēle.

Intervijā skaties.lv Sanija un Sanita teikušas, ka piedalīšanās šovā "X Faktors" neesot bijusi plānota. Pirms gada māsas baidījušās no neveiksmes, bet šogad draugi pamudinājuši piedalīties. 

"Mājās praktiski vienmēr muzicējam. Gatavojoties šova atlasei, daudz dziedājām, domājām, kā balsis salikt, kuras daļas, kura no mums dziedās. Vieglāk pašām visu darīt, jo izjūtam viena otru, zinām, ko vēlamies dzirdēt, ko iztēlojamies un kā tas viss skanēs," stāsta māsas.

"Rozes" pagaidām nav uzrakstījušas nevienu orģināldziesmu, bet ir vairāki nepabeigti darbi. Sanijai labāk padodas rakstīt dzejas rindas, toties Sanitai tuvāka ir muzikālā puse. Jaunietes domā, ka vajadzīgs "grūdiens" un viss viņām izdosies!

Dalībnieki ar skatītājiem tiksies septiņās fināla tiešraidēs līdz pat 15. decembrim.

"X Faktors" Latvijā pirmo reizi norisinājās 2017. gadā.