Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

04.08.2019 Festivālu "Summer Sound" apmeklējuši 32 tūkstoši cilvēku  (26)

Festivāls "Summer Sound", kas norisinājās 2. un 3.augustā, šogad pulcējis 32 tūkstošus apmeklētāju, savā kontā "Facebook" vēsta tā rīkotāji, un pateicas: "Paldies, jūs esat lieliski!"

Vairāk vai tikpat bijis vēl tikai 2013.gadā, kad festivālā uzstājusies grupa "Prāta Vētra". "Es vairāk ticu tam, ka tas ir organizatoriskas izaugsmes rezultāts, un tas, ko piedāvājam, cilvēkiem šķiet interesanti. Portālam liepajniekiem.lv sacīja "Summer Sound" rīkotājs Uldis Pabērzis, skaidrojot apmeklētāju pieaugumu. "Esmu priecīgs, ka mums nav bijis kāds viens atsevišķs faktors, kas izšķīris cilvēku izvēli. Mēs strādājam uz ilgtermiņa kvalitāti. Būvējam lielu klientu bāzi, kas arī turpmāk, neatkarīgi no viena vai otra apstākļa, vēlēsies festivālu apmeklēt. "

U.Pabērzis norāda, ka, iespējams, arī šā brīža tirgus situācijai bijusi sava loma. "Vairs nenotiek festivāls Igaunijā, un kāda daļa cilvēku meklē kaut ko līdzvērtīgu. Taču pamatā es domāju, - tā ir mūsu koncepcija – sniegt par draudzīgu cenu ļoti saprotamu, skaidru piedāvājumu."

"Summer Sound" noteikti būšot arī nākamgad, sola tā rīkotājs. Variants par vietas maiņu netiekot apsvērts.

"Pats festivāls tieši ar to, ka atrodas pilsētas tuvumā, praktiski pašā sirdī, ir īpašs.

To vienmēr esam uzsvēruši. Uzskatu, ka visi no tā tikai iegūst. Apmeklētājiem nav neērtību, kā nokļūt, kā pēc tam aizkļūt prom. Veikaliem, kafejnīcām, viesnīcniekiem ir klientu pieplūdums."

"Mēs turpināsim gan tās pašas lietas, ko esam darījuši, gan attīstīsimies," spriež U.Pabērzis. "Redzot tendenci, ka esam auguši no iepriekšējā gada uz šo gadu, neredzu iemeslu, kāpēc lai mēs neaugtu arī uz priekšu. Domāsim, kā uzlabot plūsmas starp abām festivāla zonām. Jāveido vēl atšķirīgāks piedāvājumu pludmalē un parkā, lai nav tik liela kustība starp šīm abām zonām. Tāpēc jau šogad abās pusēs mums bija gan ēdināšanas zonas, gan labierīcības, gan ērtības VIP apmeklētājiem. Gribam, lai abas daļas būtu pašpietiekamas. Šogad pierādījās, ka mums jādomā par to, kur palikt apmeklētājam. Galējo lēmumu par vēl vienu telšu pilsētiņu pieņēmām tikai pēdējā nedēļā. Tāpēc to iekārtot nācās diezgan strauji."

Taču kopumā U.Pabērzis vērtē festivālu kā izdevušos.

"Mums izdevās paveikt visu to, ko bijām ieplānojuši.

Cauru gadu gatavojāmies, un arī reālajā dzīvē viss sanāca, nebija nekādu problēmu un sarežģījumu. Pats lielākais prieks ir par to, ka cilvēki ir pieņēmuši mūsu piedāvāto ideju un formātu," rezumējot norādīja U.Pabērzis.

Festivāla laikā aizņemto teritoriju pludmalē un tam piegulošo parka zonu organizatori sola atbrīvot līdz otrdienai. 

Jau vēstīts, ka ar krāšņiem koncertiem uz četrām skatuvēm un dejām līdz rīta agrumam aizvadīts devītais festivāls "Summer Sound". 

Festivāls "Summer Sound" neapšaubāmi ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā, norāda organizatori. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā.

Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.