Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

29.09.2019 Foto: Ar veloorientēšanos naktī noslēdz riteņbraukšanas aktīvo sezonu Liepājā  (16)

Sestdienas, 28.septembra, vakarpusē pie LOC Baseins&SPA startēja vienlaicīgi divi pasākumi - nebijušas velorogaininga sacensībās Liepājā “Nakts Velobums” pilsētvidē un “Nakts peldējums” telpās, kas norisinājās vienlaicīgi vairākās Latvijas pilsētās.

Pasākuma atklāšanā klātesošos priecēja īpaši šim notikumam sagatavoti urbānā sporta paraugdemonstrējumi no Liepājas ekstrēmā sporta biedrības "RAVE team", kā arī turpinājumā dalībniekiem bija iespēja bez maksas veikt sirds veselības riska faktoru mērījumus.

“Nakts Velobums” Liepājā bija divu stundu azartiska veloorientēšanās naktī ar mobilo aplikāciju, individuālu komandas startu un kontrolpunktiem visā pilsētas teritorijā.

Sacensības norisinājās saskaņā ar Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) apstiprinātajiem noteikumiem rogainingā.

Komandu uzdevums bija, orientējoties apvidū ar kartes un kompasa palīdzību, iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tika piešķirti par kontrolpunktu apmeklēšanu.

“Nakts Velobums” sniedza iespēju ikvienam, minoties vai stumjot velosipēdu, bez maksas iepazīt pilsētu no cita skatu punkta un iesaistīties aizraujošās sacensībās.

“Nakts Velobums” rezultāti vērtēšanas grupās:

OPEN grupa

1. vieta “Papucīši”
2. vieta “Ciskas Iespiež Pedāļus”
3. vieta “Power House”

Sieviešu grupa

1. vieta “Vējšs pedāļos”
2. vieta “senseji”
3. vieta “Lieliskais četrinieks”

Ģimeņu grupa

1. vieta “3B”
2. vieta “Fiksie”
3. vieta “Brunavieši”