Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

29.09.2019 Foto: Dalībnieki vienojas kolektīvā stafetes peldējumā

Sestdien, 28.septembrī, Liepājas Olimpiskā centra peldbaseinā norisinājās pasākums “Nakts peldējums”, kurā ikviens varēja pievienoties simboliskai Liepājas peldēšanas komandai, lai vienotos kolektīvā stafetes peldējumā un sacenstos ar citām Latvijas pilsētām par visgarāk veikto stafetes peldējumu.

“Nakts peldējums” vairāku Latvijas pilsētu peldbaseinos pulcēja visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritējus, kuri apguvuši peldēšanas pamatprasmes, lai vienotā peldējumā apliecinātu to, cik interesanta un patīkama ir peldēšana – gan kā veselīga dzīvesveida aktivitāte, gan kā izklaide bērniem un pieaugušajiem.

“Nakts peldējuma” uzdevums bija piesaistīt maksimāli daudz dalībnieku, kas, startējot vairākās pilsētu komandās, vakara garumā vienotos kolektīvā stafetes peldējumā, tādējādi sasniedzot savdabīgu rekordu – visgarāk veikto stafetes peldējumu.

Dalībnieki varēja izvēlēties pasākumā peldēt vienu vai vairākas 25, 50 vai 100 metru garas distances.

Pasākuma organizatori bija sarūpējuši arī sinhronās paraugdemonstrējumus, kuros Viktorijas Kneses skolas audzēknes ūdenī veidoja kompozīcijas mūzikas pavadībā.

Pērn “Nakts peldējumā” piedalījās vairāk nekā 900 dalībnieki, kopā veicot 89,9 km garu peldējumu.