Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: LETA

05.06.2019 Ģimeniskā pēcpusdienā koncertēs bērnu vokālais ansamblis

8.jūnijā pulksten 16 folkloras centrā “Namīns” norisināsies ģimeniska pēcpusdiena. Pasākumā koncertēs “Austras istabas” bērnu vokālais ansamblis “Dimantiņi” un Austrasbērni, bet rotaļāties un radoši darboties aicinās “Krāsu karuselis”. 

Kopš šī gada janvāra radošajā telpā “Austras istaba” darbību uzsācis jauns bērnu vokālais ansamblis skolotājas Simonas Račas vadībā. Ansamblī “Dimantiņi” dzied bērni vecumā no trīs līdz sešiem gadiem. Mazie dziedātāji apgūst dažādas dziesmas un rotaļas. Šī gan būs jau otrā “Dimantiņu” uzstāšanās, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

“Dimantiņu” repertuāru pašlaik veido Austrasbērnu jeb Austras Pumpures audzēkņu sarakstītās dziesmas bērniem, līdz ar to šoreiz koncertā likumsakarīgi piedalīsies arī vietējie Austrasbērni, kopā ar mazajiem dziedātājiem izpildot Arņa Miltiņa, Agitas Kaužēnas, Kristīnes Locikas un citu autoru dziesmas.

Pēc koncerta uz kopīgu radošu darbošanos un rotaļām aicinās “Krāsu Karuselis”. Radošajās darbnīcās katrs sev varēs darināt brošu un dzīvnieciņus uz kociņa, ar ko pēc tam doties jautros piedzīvojumos, bet rotaļās varēs izkustēties gan mazi, gan lieli, kopā svinot īstus ģimeņu svētkus.

Pasākums atvērts ikvienam interesentam. Ieeja par ziedojumiem.