Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Rakicevic Nenad

26.09.2019 Jauniešus aicina uz lekciju par pārtikas marķējumiem  (1)

Trešdien, 2.oktobrī, Liepājas "Jauniešu mājā" pulksten 17 notiks lekcija par veselīga uztura veicinošu tēmu "Pārtikas marķējumi", kuras laikā kvalificēta uztura speciāliste Līga Jaunzema pastāstīs par sabalansēta uztura pamatprincipiem un to, kurai informācijai ir nepieciešams pievērst uzmanību pārtikas produktu marķējumā.

"Ikdienā pat nemanām, cik daudz un dažāda informācija ir pieejama uz pārtikas produktu iepakojumiem – sākot ar dažādiem simboliem, līdz dažādu vielu šifrētiem nosaukumiem. Lai ērtāk orientētos šo daudzo simbolu vidū un saprastu, kas nonāk mūsu organismā, uztura speciāliste Līga dalīsies gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanās par šo tematu. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja ne tikai dzirdēt teorētisko informāciju par šiem apzīmējumiem, bet arī praktiski pētīt Līgas sarūpēto pārtikas iepakojumu kolekciju," stāsta  "Jauniešu mājas" projektu vadītājs Andris Kāposts.

Dalība lekcijā ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesenti ir aicināti iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 28 612 877 (Līga).