Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

13.03.2018 "Kursas putnos" norisināsies radošo darbnīcu cikls

Kultūrvietā "Kursas putni" ceturtdienās no pulksten 18 līdz 20 Elektroniskās mākslas un mediju centrs E-Lab sadarbībā ar Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu centru MPLab aicina uz radošo darbnīcu - diskusiju ciklu "Virtuves sarunas: ēdiens kultūrā un mākslā", portālam vēstīja Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece. 

15.martā diskusijas tēma būs "Kopjot kultūru: fermentēšanas māksla", 22.martā – "Ēdiens un ilgtspēja", 29.martā – "Pārtikas tīkli", savukārt 5.aprīlī – "Superpārtika un nepārtika".

Darbnīcas - diskusijas vada starptautiska mākslinieku grupa – Endrjū G. Patersons (Andrew G. Paterson) un Miko Lipiainenes (Miko Lipiäinen) no Somijas, kā arī Anna Priedola un Maija Demitere (LiepU MPLab).

Pasākuma mērķis ir bagātināt Liepājas kultūras ainu, piedāvājot populārzinātniski izglītojošu pasākumu ciklu mākslas un ekoloģijas jautājumu interesentiem.

Jauno mediju mākslas studiju programmas direktore Anna Priedola stāsta: “Attīstoties sabiedrībai, mainās arī attieksme pret ēdienu un tā nozīme cilvēka dzīvē un kultūrā. Strauji pieaugot planētas iedzīvotāju skaitam un industriālajam piesārņojumam, pārtikas problemātika kļūst aizvien aktuālāka. Radošo darbnīcu un diskusiju ciklā "Virtuves sarunas: ēdiens mākslā un kultūrā", kā arī šajā ar to saistītajā grupā, izzināsim ēdiena mainīgo lomu dažādos sociālos kontekstos un izmēģināsim dažādas eksperimentālās mākslas tehnikas, lai nepiespiestā gaisotnē izzinātu šķietami tik ikdienišķo, tomēr daudzveidīgo pārtikas problemātiku un ēdiena bagātīgo simbolisko nozīmi.”