Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: No personīgā arhīva

23.04.2019 Lācītis Rūdis aicina uz tikšanos ar grāmatu autori

27. aprīlī pulksten 14 bibliotēkā „Varavīksne”, Liepājas Olimpiskā centra 3. stāvā, norisināsies tikšanās ar bērnu grāmatu autori Gundegu O. Vainovsku un viņas grāmatu galveno varoni lācīti Rūdi.

„Jāpiebilst, ka lācītis Rūdis ir ne tikai grāmatu tēls, bet arī pavisam īsts rotaļu biedrs. Viņš sēž, lasa, taisa ēst, pušķo eglīti – darbojas īstā vidē. Savukārt rakstniece savas grāmatas par lācīti Rūdi veido kā foto stāstus,” stāsta bibliotēkas pārstāvji.

Kopumā iznākušas trīs grāmatas par lācīti Rūdi un viņa piedzīvojumiem: “Kā lācītis Rūdis Ziemassvētkiem gatavojās”, „Kā lācītis Rūdis dārza svētkus rīkoja” un „Lācītis Rūdis dodas uz Vecrīgu”.

Ņemot vērā to, ka Gundega O. Vainovska ir arī rotaļu lācīšu kolekcionāre (šobrīd viņas kolekcijā ir 251 lācītis), grāmatās darbojas arī citi lāči – Esmeralda, Silvestrs, Sauļus, Rikijs utt. Tiesa, kolekcijā esošie lāči atvesti arī no citām valstīm, jo papildus fotografēšanai un mīlestībai uz rotaļu lāčiem vēl viens rakstnieces vaļasprieks ir ceļošana.

Jau šo sestdien Gundega O. Vainovska kopā ar lācīti Rūdi ciemosies Liepājā, bibliotēkā “Varavīksne”. Uz pasākumu mīļi aicināti bērni ar saviem vecākiem. Ikviens droši var ņemt līdzi arī savus rotaļu lācīšus.