Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

29.05.2019 Liepājā ierodas brīvprātīgie, lai strādātu ar bērniem  (1)

Bērnu un jauniešu biedrībā „Liepājas Jaunie Vanagi” ieradušies 12 brīvprātīgie, kuri divus mēnešus pavadīs organizējot aktivitātes bērniem un jauniešiem, informē biedrības ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš.

Pilsētā ir ieradušies pārstāvji no Portugāles, Francijas, Nīderlandes, Rumānijas, Brazīlijas, Īrijas un Senegālas.

Pirmās piecas dienas jauniešiem notiek apmācības, kuru laikā viņi apgūst nepieciešamās prasmes sadarboties, organizēt un vadīt nodarbības. Nodarbības notiks angļu valodā, bet tiks nodrošināts arī tulkojums tiem bērniem, kam pirmajās reizēs ar angļu valodu radīsies grūtības.

Šobrīd jaunieši saka, ka Latvijā ir ļoti auksts, bet cer, ka varēs izbaudīt vasaru. Visvairāk viņi gaidot to, ka sadraudzēsies gan savā starpā, gan ar bērniem. Kā arī, viņi vēlas iepazīt latviešu kultūru.

Andijs no Rumānijas ieradās dažas dienas ātrāk un viņam jau ir savs viedoklis par pilsētu: „Liepāja ir maza, bet skaista pilsēta, ar ļoti skaistām senām ēkām. Pilsētā ir dārgs sabiedriskais transports. Maz cilvēku ielās. Bet pilsētā ir daudz apslēptu dārgumu, kā piemēram, skaisti un kvalitatīvi restorāni.”

Organizācija „Liepājas Jaunie Vanagi” piedāvā bērniem un pusaudžiem vasaras brīvdienas pavadīt radoši, piedaloties gan dienas nodarbībās, gan diennakts nometnēs, kuras vadīs jau pieminētie jaunieši.