Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.03.2018 Liepājai dāvina patriotisku koncertu

Vēju, mūziku, jūru, kaijas, bāku un citus mūsu pilsētas simbolus sirsnīgā, Liepājas dzimšanas dienai veltītā koncertā vakar izdziedāja, izdejoja un izspēlēja vairākas mazākumtautību bērnu grupiņas no visas Liepājas.

Pasākums norisinājās Liepājas 8. vidusskolā, un to rīkoja Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde “Gailītis”. “Šādā koncertā mazākumtautību bērni tiekas ik gadu, un katru reizi izlozes kartībā organizatoru lomu uzņemas kāds cits Liepājas māzākumtautību vai jaukto grupu bērnudārzs. Mūsu kopīgais mērķis ir mazo censoņu patriotiskā audzināšana. Vēlamies, lai ikviens no bērniem sajūt sevi kā īstenu liepājnieku,” skaidro pirmsskolas izglītības iestādes “Gailītis” vadītāja Evija Harmsone.

Viņas sacītajam pievienojas arī pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” un speciālās pirmsskolas izglītības iestādes “Cīrulītis” mūzikas skolotāja Irina Gončarova. “Mēs visi dzīvojam Liepājā, tāpēc stiprināt bērnu piederību šai pilsētai un valstij ir ļoti svarīgi. Arī šoreiz kopā ar bērniem dziedājām latviešu valodā. Nezinu gan, kā mums sanāca, taču dziedājām no sirds un ar lielu prieku,” atzīst mūzikas skolotāja.

Papildus tam mazie koncerta dalībnieki kopā ar Notiņu un Sprīdīti devās arī iedomātā ekskursijā cauri Liepājai. Tās laikā bērniem nacās atbildēt uz vairākiem jautājumiem, piemēram, kāds ir Liepājas senākais transporta līdzeklis un kādas mašīnas lido virs mūsu pilsētas. “Man ļoti patika šis pasākums. Koncertā es biju viena no Liepājas liepiņām, varēju izdejoties. Liepājai dzimšanas dienā novēlu veiksmi un veselību,” piebilst pirmsskolas izglītības iestādes “Gailītis” sešgadīgā audzēkne Elizabete Ķerve.

Nākamgad mazākumtautības bērnu koncertu rīkos pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”.