Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

30.07.2019 "Liepājas Jaunajos Vanagos" ierodas jauni brīvprātīgie  (6)

Bērnu un jauniešu biedrībā "Liepājas Jaunie Vanagi" pirmā brīvprātīgo grupa ir noslēgusi savu projektu un ir ieradušies desmit citi brīvprātīgie no dažādām Eiropas valstīm, informē biedrības ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš.

Divu mēnešu laikā jaunieši paspēja ne tikai strādāt ar bērniem un jauniešiem, radot, muzicējot, veidojot, sportojot, dodoties ekskursijās, kā arī daloties ar savu kultūru, bet arī iepazīt Latviju, iegūt jaunus draugus un gūt pieredzi, kas, iespējams, noderēs arī turpmāk saistot to ar savu nākotnes izvēlēto profesiju. Kā atzina paši jaunieši, pieredze ir bijusi kolosāla un neatsverama. Daudzi atzina, ka ir iemīlējuši Liepāju un Latviju un noteikti atgriezīsies šeit vēlreiz. 

Pieminētos jauniešus ir nomainījuši desmit citi brīvprātīgie no Grieķijas, Francijas, Portugāles un Spānijas. Īru puisis un portugāļu meitene palika Latvijā vēl no pirmā projekta.

Šie jaunieši ir izgājuši diezgan skarbas apmācības, dzīvojot mežā un mācoties sadarboties. Kā atzina viņi paši, šāds projekta sākums ir licis mobilizēties un iemācīties sastrādāties ar nepazīstamiem cilvēkiem un atbalstīt vienam otru.

Šie jaunieši darbosies bērnu nodarbībās, organizējot un vadot aktivitātes. Augusta vidū visi dosies uz vasaras nometni Cīravā, savukārt pēc tam būs iespēja vienu nedēļu paceļot un iepazīt Latviju. Savukārt septembrī "Liepājas Jaunajos Vanagos" notiks komandu veidošanas nodarbības skolu klasēm.