Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

02.05.2019 Liepājas muzejā apskatāma pilsētas skolēnu rokdarbu izstāde

No 2. līdz 30.maijam Liepājas muzeja ekspozīcijas ”Liepāja okupāciju režīmos” telpās, K.Ukstiņa ielā 7/9 apskatāma ikgadējā Liepājas skolu apvienotā skolēnu rokdarbu izstāde ”Mūsdienu sabiedrība un tradīcijas”, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Darbi radīti 2018./2019.mācību gada mājturības un tehnoloģiju stundās. Skolēnu radošo darbu izstāde kļuvusi par tradīciju, kurā katru gadu tiek izrādīti rokdarbi dažādu māksliniecisko pieeju izpildījumā – adījumi, tamborējumi, izšuvumi un pērļojumi, kā arī darbi, kas tapuši kokapstrādes tehnikā.

“Ikkatrs pedagogs ar radošu atbildību strādā, lai mācību process noritētu drošā un mūsdienām atbilstošā vidē, palīdz un veicina, lai skolēnu radītie darbi balstītos ne tikai senajās tradīcijās, bet arī būtu inovatīvi, mūsdienīgi un praktiski”, uzsver Mājturības un tehnoloģiju galvenais metodiķis Jānis Rudzītis. Tie arī veidoti, lai veicinātu zaļo domāšanu un aktualizētu lietu atkārtotu izmantošanu ikdienā.

Izstāde skatāma līdz 30. maijam. Ieeja bez maksas.