Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Studijas “OH” audzēkne Agija Magone par savu darbu “Autumn komposition” ir saņēmusi Atzinības diplomu.
Foto: no personīgā arhīva

25.06.2019 Liepājniecei diploms zīmējumu konkursā

Studijas “OH” audzēkņi jau 9. reizi piedalījās Taipejas vēstniecības Latvijā organizētajā prestižajā bērnu zīmējumu konkursā. Šoreiz Atzinības diplomu saņēma liepājniece Agija Magone par darbu “Autumn komposition.”

Studijas vadītāja Maira Markuševska: “Piedalīšanās šajā forumā mums jau ir stabila tradīcija un spēku pārbaude. Tā kā uz konkursu tiek sūtīti tikai 6 labākie atlasītie autordarbi, audzēkņiem ir stipri jāpapūlas, lai iekļūtu laimīgo sarakstā. Konkurence mākslā, tā pat kā jebkurā citā jomā ir attīstību un radošuma veicinošs faktors.” A. Magone kopā ar vecākiem un studijas vadītāju tika uzaicināta uz svinīgo balvu pasniegšanas pasākumu. Uzaicinātajiem bija iespēja iepazīt Jūrmalas Kultūras kvartālu Dubultos, kur notika diplomu saņemšana. Stāsta M. Markuševska: “Jūrmalas bērnu mākslas skola ir jauna, skaista, moderna, mūsdienīga celtne, kurā ar uzrunu latviešu valodā mūs sagaidīja Taipejas vēstnieks Latvijā Andy Chin kungs. Iedvesmojāmies, apskatot jauno Jūrmalas mākslinieku mācību gada noslēguma skates darbus. Jā, ir brīnišķīga, labi padarīta darba sajūta un gandarījums par ieguldītā darba augļiem, kā arī prieks par Latvijas un Liepājas vārda nešanu pasaulē.”

Mākslas studija “OH” Taipejas vēstniecības Latvijā organizētajā prestižajā bērnu zīmējumu konkursā jau 2 reizes ir ieguvusi Zelta diplomus un vienu reizi Sudraba diplomu, kas ir augsts vērtējums Latvijas mākslas skolu un studiju konkurencē. Šobrīd studijā “OH,” kas atrodas tirdzniecības centrā “Baata”, tuvojas 9. sezonas noslēgums un dalībnieki gatavojas savu diplomdarbu izstādei, kas notiks jūlija sākumā. Pēc tam mazie mākslinieki varēs piedalīties M. Markuševskas organizētajā vasaras plenērā “5+5 dienas jūlijā.”