Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

18.09.2019 Liepājniecei skaistumkonkursā "Misis Latvija – Labdarība 2019" tituls  (2)

Liepājā dzimusī Elīna Liepa nacionālajā skaistumkonkursā "Misis Latvija 2019" ieguvusi titulu "Misis Latvija – Labdarība 2019". "Tas bija fantastisks piedzīvojums," viņa saka, "konkurss ir dāvājis daudz skaistu emociju un mirkļu".

Skaistumkonkurss "Misis Latvija 2019", kurā piedalījās 28 dalībnieces no visas Latvijas, norisinājās otrdienas, 17.septembra, vakarā VEF Kultūras pilī, Rīgā, un to vadīja populārais dziedātājs Roberto Meloni. Šova laikā konkursantes priecēja skatītājus ar krāšņiem tērpiem un priekšnesumiem, kuros katra reprezentēja ne tikai savu dzimto pusi, bet arī savu daili. Dalībnieces visa pasākuma garumā vēroja un vērtēja ne tikai speciāli atlasīta žūrija, bet arī skatītāji. 

Fināla laikā dalībniecēm bija trīs uznācieni: nacionālajos tautas tērpos, peldkostīmos un vakarkleitās. Pēc skatītāju un žūrijas vērtējuma par šī gada "Misis Latviju 2019" tika kronēta jēkabpiliete Lita Blūma.

Savukārt Liepājā dzimusī E.Liepa ieguva vienu no tituliem – "Misis Latvija – Labdarība 2019".

"Vēlos pateikties konkursa organizatorei Kristīnei Lindenblatei par fantastisko iespēju piedalīties tik skaistā konkursā. Sirsnīgs paldies arī manai ģimenei un draugiem par atbalstu un visiem, kas par mani nobalsoja," vēl esot uz fantastiskā piedzīvojuma "viļņa", emocionāli jau pēc konkursa izteicās Elīna. Viņa atzīst, ka satraukumu jutusi jau pāris dienas pirms fināla, bet nozīmīgajā dienā tomēr gan pati, gan pārējās meitenes guvušas daudz pozitīvu emociju.

"Runājot par iegūto titulu, iesaistījāmies organizācijas "Dzīvnieku SOS" labdarības aktivitātēs, kur notika arī balsošana. Turpināšu arī turpmāk darboties šajā labdarībā," komentēja E.Liepa, un novēlēja nākamā gada konkursantēm drosmi un izbaudīt katru mirkli, ko šis notikums sniedz.

"Šis skaistumkonkurss nozīmīgs ir ne tikai man, bet arī arī Latvijas sabiedrībai kopumā," uzskata tā galvenā organizatore Kristīne Lindenblate. "Pateicoties šādiem konkursiem, mēs varam izvirzīt personu, kas rūpējas par dažādām, iespējams, mazliet piemirstām lietām - šajā procesā iesaistot savus līdzcilvēkus un citus interesentus. Kopīgiem spēkiem viņi dara labus darbus visas sabiedrības interesēs.

Man ir patiess prieks, ka Latvijā ir tik daudz burvīgas sievietes, kurām rūp ne tikai viņas pašas, bet arī notiekošais apkārt. Šī ir augstu vērtējama īpašība!

Konkursā nominētās dalībnieces turpinās pārstāvēt Latviju ārpus mūsu zemes. Viņas nes mūsu vārdu plašāk pasaulē, atbalstot dažādas kustības un piedaloties dažādos pasākumos, arī saistītos ar konkursa draugu un sadarbības partneri "Dzīvnieku SOS". Mūsu vīzija un mērķis ir kaut nedaudz uzlabot vidi un notiekošo sev apkārt. Tā ir viena no galvenajām lietām, kuru cenšas piepildīt šīs visnotaļ gudrās un talantīgās sievietes!"

Skaistumkonkursā "Misis Latvija" piedalījās dāmas vecumā no 26 līdz 45 gadiem.