Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

04.02.2019 Liepājniekus aicina kļūt par pilsētas vēstnešiem  (5)

Jaunajā tūrisma sezonā Liepājas pilsēta aicina iesaistīties iedzīvotājus, kuri ir gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām pilsētā, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

No liepājniekiem – vēstnešiem tiek sagaidīts, ka viņi trīs dienu garumā iepazīstinās ar atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā. Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos.

Kopumā Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta.

Katrai kategorijai tiek meklēts viens piemērotākais vēstnesis – tā var būt gan ģimene, gan draugu kompānija, gan cilvēks viens pats. Svarīgākā ir vēlme uzņemt viesus un trīs dienu garumā pastāstīt par pilsētu un to izrādīt.

Liepājas vēstnešiem jābūt gataviem uzņemt gan privātus ceļotājus, nelielas draugu kompānijas (ne vairāk kā piecu cilvēku sastāvā) vai ģimeni un klātienē iepazīstināt ar Liepājas tūrisma, izklaides un atpūtas piedāvājumu.

Lai pieteiktos dalībai un pretendētu uz iespēju būt vienam no pilsētas vēstnešiem, ir jāaizpilda pieteikšanās anketa, kurā jānorāda konkrēta kategorija, iemesli, kādēļ ir vēlēšanās uzņemt viesus, kuras ir ieteiktās apskates un atpūtas vietas, kā arī pamatojumu, kādēļ par pilsētas vēstnesi būtu jāizvēlas tieši jūs.

Liepājnieki pieteikties uzņemt viesus var līdz 18. februārim. Pēc tam notiks pieteikumu izskatīšana un piemērotāko pretendentu atlase, lai jau aprīļa sākumā sāktu kampaņu ārpus Liepājas un izsludinātu viesu pieteikšanos.

Pieteikšanās anketa pieejama šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDEJG4IspnI4nLaJASRNUcUvMtF7c34kTG94cYTuKsTHTRtA/viewform