Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

15.04.2019 "Līvi" publicē jaunā albuma "Pluss mīnuss" tituldziesmu  (14)

Viena no Latvijas leģendārākajām rokgrupām "Līvi", kura mainīgos sastāvos muzicē jau kopš pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem, šā gada 13. maijā izdos jaunu studijas albumu ar jaunām, ilggadējā grupas līdera Ainara Virgas dziesmām. Jaunā albuma nosaukums būs "Pluss mīnuss" un nu grupa publicē gaidāma studijas albuma tituldziesmu, kuras ierakstā piedalījies latviešu hiphopa mākslinieks Rays (Raivis Krams). Viņš, tāpat, ka lielākā daļa no grupas, ir liepājnieks un savulaik kļuva pazīstams ar savu patriotisko skaņdarbu "Par latvisku Latviju", kuras skatījumu skaits vietnē "YouTube"  jau sasniedzis 1.7 miljonus.

Dziesmas pamatversijas mūzikas un vārdu autors ir grupa līderis Ainars Virga. Dziesma ierakstīta Rīgā, Mārtiņa Burkevica studijā, kur tapusi lielākā daļa gaidāmā albuma. Dziesmas "Pluss mīnuss" repa partija ierakstīta Ivara Sudmaļa studijā Liepājā. Miksēja Jānis Šmēdiņš jeb Fakts, Jelgavā.

Grupas "Līvi" satāvā šobrīd muzicē Ainars Virga (ģitāra, balss), Buks jeb Jānis Buķelis (balss), Guntars Mucenieks (taustiņu instrumenti), Henrijs Mucenieks (ģitāra), Edgars Silacērps (bass), Alex jeb Aleksejs Balinskis (saksofons) un Ilvars Manfelds (bungas).

Tuvākā grupas "Līvi" uzstāšanās gaidāma jau šonedēļ, kad Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars" notiks Ainara Virgas 55. gadu jubilejas koncerts, uz kuru biļetes jau labu laiku vairs nav pieejamas.

Tāpēc grupa un Ainars visus aicina uz papildkoncertu, kurš notiks turpat, 20. maijā, un savā ziņā ir uzskatāms arī par jaunā albuma prezentācijas koncertu, jo jaunais albums un autogrāfi būs pieejami arī koncerta laikā.