Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

11.03.2019 LMMDV konceptizstāde skatāma Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) no 29. marta līdz 24. aprīlim Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB), skatītājiem piedāvās konceptizstādi “Es būšu…!”, kura ieguvusi “Liepājas kultūras balvu 2018”. 

PIKC LMMDV direktore Inga Auziņa informē, ka konceptizstādes ietvaros notiks dažādi tematiskie pasākumi, lai iepazīstinātu ar daudzveidīgajām mākslas un mūzikas izglītības programmām, kuras piedāvā LMMDV.

Izstāde tiks atklāta piektdien, 29. martā, pulksten 15 LNB ātrijā. Pasākumā varēs vērot muzikālus priekšnesumus (LMMDV solistus un kameransambļus) un modes performances - modes un aksesuāru koncepta izstādi, kur dzīvi un reāli manekeni eksponēs  LMMDV audzēkņu apģērbu, tekstila, ādas un metāla izstrādājuma dizaina produktus.

Savukārt 10. aprīlī pulksten 17 ātrijā ikviens interesents varēs radoši izpausties portretu darbnīcā, kuru piedāvās LMMDV Foto dizaina, Reklāmas dizaina, Mākslas un Vizuālā tēla stilistu izglītības programma. Būs iespēja piedalīties procesā, kurā tiks radīta kartīte ar paša dalībnieka portretu. Darbnīcas aktivitātes notiks vairākos posmos – “Vējainā” vizuālā tēla noformēšana, studijas portreta uzņemšana (ar Liepājas galveno specefektu – vēju), digitālā apstrāde un drukāšana, augstspiede – fotogrāfijas papildināšana ar grafiskiem elementiem (ja dalībnieks nevēlēsies fotografēties, būs iespēja piedalīties šajā posmā arī atsevišķi). Noslēdzošais posms būs kartītes izgriešana un noformēšana. Darbnīca būs veidota, lai demonstrētu to, ka nozares savā starpā ir saistītas, viena otru var papildināt un radīt ko unikālu. Katrs dalībnieks izgatavoto kartīti varēs sev paturēt.

Dienas izskaņā, pulksten 18, notiks vērienīgs koncertuzvedums “Sēd uz sliekšņa pasaciņa” ar Zani Dombrovsku, Andri Ērgli un LMMDV meiteņu kori. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja vērot un klausīties visiem iemīļotas Renāra Kaupera, Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa, Jura Kulakova un Valta Pūces dziesmas no latviešu animācijas filmām „Joka pēc alfabēts”, „Kabata”, „Laimes lācis”, „Ness un Nesija”, „Zaķīšu pirtiņa”, „Sēd uz sliekšņa pasaciņa” un citām multiplikāciju filmām. 

Savukārt 15. aprīlī pulksten 13 ātrijā varēs piedalīties Klasiskās ģitāras dienā, jo norisināsies koncerts un klasiskās ģitāras skolotāju un interesentu metodiskā darbnīca.

Noslēdzošie pasākumi izstāžu zālē notiks 24. aprīlī - pulksten 14 norisināsies diskusija “Dizains - Izglītība” sadarbībā ar Latvijas Dizaina gada balvu un Latvijas Nacionālo kultūras centru, savukārt pulksten 17 notiks muzikāli iedvesmojošs pasākums “Jazz diena” - džeza un populārās mūzikas koncerts. Brīvā atmosfērā uzstāsies LMMDV populārās un džeza nodaļas audzēkņi, pedagogi un viesi no Latvijas un ārvalstīm.