Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ruslans Šuļga

01.02.2019 Mākslas konkursa "Lidice" laureātu izstādei izvirzīti vairāki liepājnieku darbi

Ir noslēgusies 47.Starptautiskā bērnu mākslas izstādes-konkursa "Lidice 2019" Latvijas kārta. Šoreiz konkursa tēma bija "Ķīmija".

Konkursa Latvijas kārtā darbus vērtēja Valsts izglītības satura centra un Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izveidota žūrija: žūrijas komisijas priekšsēdētāja - māksliniece, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Grafikas kolekcijas glabātāja Valda Knāviņa; Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Dagnija Ramane un vizuālās mākslas metodiķe Viva Dzene, Rīgas Bērnu un jauniešu centra "Daugmale" studijas "Mozaīka" vadītāja, Starptautiskā bērnu mākslas konkursa "Lidice" Čehijā žūrijas komisijas locekle Ilze Rimicāne, kā arī Līgatnes "Amatu mājas" vadītāja Areta Raudzepa.

Konkursam tika iesūtīti 943 darbi no 54 Latvijas novadiem un pilsētām, tai skaitā 33 Liepājas pilsētā tapuši mākslas darbi.
Latvijas kārtas laureātu izstādei tika izvirzīti 211 darbi un 14 no tiem ir liepājnieku darināti. 

Laureātu apbalvošana notiks 2019.gada 21.februārī pulksten 14 LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā. 

Darbu izstāde apskatāma no 4.februāra līdz 21.februārim LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Izglītības iestāde

Darba autora vārds, uzvārds

Pedagoga vārds, uzvārds

LBJC

MARTA EISMONTE

DACE VIRSNIECE

LBJC

DIĀNA MIHALKINA

SINTIJA LASMANE

LBJC

SANDIS KNĒVE

ANDRIS DZĒRVE

LBJC

MĀRCIS NORENBERGS

GUNTARS GRAUDIŅŠ

LBJC

KRISTIĀNA BRASLIŅA

OKSANA VILKOVA

LBJC

HELVIJS DEĢIS

RUSLANS ŠUĻGA

P.I.I. “GULBĪTIS”

DANIILS MATVEJEVS

TATJANA CIGANOVA

LBJC

JUSTĪNS DORTUJOLS

DAIGA STŪRE

15. VIDUSSKOLA

MILĀNA AFINOGĒNOVA

ILZE ENIŅA

LĪVUPES PAMATSKOLA

TOMASS ŠULME

KRISTĪNA HOMENKO

3. PAMATSKOLA

ANŽELIKA STILVE

TATJANA PERČATKINA

LBJC

ESTERE AŽĒNA

AIVARS ROZENBAHS

LBJC

ELIZABETE BOGOMAŅUKA-ĀBOLA

INGA LIEPIŅA-LIEPNIECE

8. VIDUSSKOLA

KATRĪNA TOMAKA

ANŽELIKA VILSONE