Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: “Rimi Latvia”

05.11.2019 Mūspuses skolēni piedalīsies veselīga dzīvesveida izaicinājumā

Ar vairāk nekā 330 klašu pieteikumiem ir noslēdzies projekta “Sporto visa klase” ietvaros rīkotais konkurss dalībai izaicinājumā “Sporto Labākai dzīvei”, informēku “Rimi Latvia” pārstāve Regīna Ikala.

Izvērtējot skolēnu sagatavotās radošās idejas unikāliem vingrojumiem un veselīgām brokastīm, noskaidrotas tās 100 klases, kuras apgūs jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un sacentīsies īpaši sagatavotās sportiskās disciplīnās. Tostarp piecas no šīm skolām pārstāv arī Kurzemes reģionu.

No Kurzemes skolām atraktīvākos sportiskos vingrinājumus un izdomu piedāvāja, kā arī sacensībās pārstāvēs Liepājas Ezerkrasta sākumskolas 4.c, 4.a un 4.b klases, Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas 2.d, 2.b., 3.c un 4.c klases, Druvas vidusskolā sacentīsies 2.mi, 2.do, 2.re, 4.do, 4.re un 5.do klases, bet Priekules novadu sacensībās pārstāvēs divas skolas - Priekules vidusskolas 4., 5. un 6.klases un Mežupes pamatskolas 2./3., 4. un 5./6.klases.

Lai piedalītos konkursā par iespēju savā skolā uzņemt “Sporto Labākai dzīvei” sacensību komandu, 2.–6. klašu skolēniem bija jāizaicina uz draudzīgu sacensību divas citas klases no savas skolas, kā arī jāparāda izdoma, pildot mājasdarba uzdevumus.

“Sporto Labākai dzīvei” sacensības katrā skolā norisināsies trīs pieteikto klašu starpā. Sacensību disciplīnas veidotas tā, lai saliedētu klases darbu, pārbaudītu skolēnu erudīciju un fizisko veiklību.

Skolēni apgūs Ogas Ļubinas sagatavotos veselīga uztura pamatprincipus, izmēģinās spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs, kā arī pagatavos savu veselīgo maltīti šefpavāra Normunda Baranovska vadībā.