Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

03.06.2019 No skaistumkopšanas līdz motorizētām aktivitātēm

Sestdien, 8.jūnijā, no pulksten 13 glempingā “Bārtas Krasts”, kas atrodas Rucavas novada Dunikas pagastā, tā īpašnieki sadarbībā ar Rucavas novada pašvaldību ikvienu aicina uz svētkiem visiem ģimenei – “Piedalies”.

“Tā būs brīnišķīga diena, ko ikviens glempinga viesis varēs pavadīt piedaloties dažādās aktivitātes, meistarklasēs vai vienkārši atpūšoties un vērojot brīnišķīgo dabu, kura piesaista ikvienu “Bārtas Krasta” viesi,” klāsta “Bārtas Krasts” komandas pārstāve Gundega Lagzdiņa.

Pasākuma ietvaros mākslas pasāža “Radi” aicina gan lielus, gan mazus piedalīties mākslas plenērā, kurā varēs apgūt zīmētprasmi un radoši izpausties.

Šefpavārs Jānis Ozols un restorāna “Portus” pārstāvji dalīsies ar savām zināšanām par to, kā pareizi pagatavot izcilu steiku gan brīvā dabā, gan mājas apstākļos.

Atpūtas parks “Pērkone” un “Happy Day” parūpēsies par spēlēm un atrakcijām pašiem mazākajiem un tiem, kuri vairs nav tik mazi.

Bet motoklubs “Iron Wolf MC” izradīs savus lepnos močus.

Vīri varēs parūpēties par matu un bārdas griezumu pie frizieriem no “WindcutBarberShop Liepāja”, taču par lielu un mazu dāmu matu skaistumu rūpēsies frizieres Līgas Grantiņas rokas. 

Savas taktiskās spējas gribētāji varēs pārbaudīt taktikas spēlē lasertag kopā ar “Don’tforget to relax”.

Tāpat ikvienam interesentam būs iespēja notestēt jaunos “Volvo V60” un “Dacia Duster no “Ardala Motors”.

Vakara noslēgumā sanākušos akustiskā koncertā priecēs mūziķi Pēteris Upelnieks un Ansis.

Pasākuma organizatori un atbalstītāji informē, ka daļa minēto aktivitāšu būs pieejamas par ziedojumiem, un uzsver: “Vislabākā ziņa ir tā, ka, piedaloties aktivitātēs dienas garumā, ikvienam būs iespēja ziedot līdzekļus biedrībai ''Tu esi gaidīts'', kas rūpējas par jaundzimušajiem, viņu māmiņām un priekšlaicīgi dzimušajiem bērniņiem!”

Vēl līdz 5.jūnijam pasākuma kuplināšanai tiek aicināti pieteikties ikviens mazais uzņēmējs un mājražotājs, šī var būt arī viņu iespēja iepazīstināt viesus ar savu produkciju un iegūt jaunus draugus un klientus.