Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Inga Krūtaine

14.03.2019 Noslēdzies izaicinājums "Liepājas velo ziema 2019"  (12)

No 1.novembra līdz 1.martam ikvienam bija iespēja piedalīties biedrības "Velo-Redele" organizētajā ziemas izaicinājumā velosipēdistiem "Liepājas velo ziema 2019", kurš norisinājās jau otro reizi.

Izaicinājumā piedalījās vairāk nekā 100 dalībniekiem. Biedrības projektu vadītājs Mārtiņš Zālītis skaidro, ka šoreiz "Liepājas velo ziemā" dalībniekiem bija jāapmeklē noteiktas vietas un jāpievieno foto, par to rezultātā saņemot papildu kilometrus. 

Vairāk nobraukto kilometru ir vīriešiem - pirmās vietas ieguvējs Jānis Jaunciems ziemā mēroja 4300km. Otrās vietas ieguvējs Armands Macpans izaicinājumā nobrauca 3290.97km, taču trešās vietas ieguvējs Jorens Gredzens - 3168.18km.

Sieviešu konkurencē visvairāk kilometrus nobrauca Laura Pirtniece, kura izaicinājumā uzvarēja arī pagājušajā sezonā. Viņa nobraukusi 2813.17km. Otro vietu ar 2645.50km ieņem Baiba Petkus. Savukārt trešās vietas ieguvēja Ginta Jaunciema mēroja 2470.85km.

"Mēdz teikt, ka cilvēkam robežas eksistē tikai galvā. Priecājamies par to, ka katrā no pasākumiem pievienojas arvien jauni, līdz šim nepazīti liepājnieki un novadu iedzīvotāji. Tas motivē un ir ļoti pozitīvi. Protams, priecājamies arī par ilggadējiem dalībniekiem, kas ir izteikti velobraucēji un ikreiz piedalās, jo ikdienā pārvietojas ar divriteņiem," atzīst M.Zālītis.

Plašāki rezultāti pieejami biedrības mājaslapā