Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas 5A klases skolnieka Kristapa Plauda darbs.
Foto: Kristaps Plaudis

15.04.2019 Noslēdzies skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”

Liepājā ir noslēgusies projekta "Mana zeme skaistā" būtiskākā aktivitāte  – fotokonkurss, kura ietvaros skolēni tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un foto aparātus. 

23. aprīlī projekta darba grupa organizēs izstādi Liepājas Bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis", informē nodibinājums "Zinātnes un inovāciju parks" projektu vadītāja.

Skolēnu labākie darbi tiks izgatavoti, kā foto gleznas un izstādīti izstādē, lai demonstrētu plašai sabiedrībai. Projekta noslēgumā tās kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā.

Projektā piedalījās Liepājas 3. pamatskola, Liepājas Līvupes pamatskolas - attīstības centrs, Liepājas Raiņa 6.vidusskola, J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola, Liepājas Centra sākumskola, Privātsākumskola "Varavīksne" un Liepājas Ezerkrasta sākumskola. 

"Projekts ir brīnišķīgs un lieliska iespēja ne tikai caur foto objektīvu, bet arī ar viedtālruņa palīdzību, ieraudzītu, fiksētu, un, galvenais, lai dalītos savos iespaidos ar citiem – par to, cik mūsu mazā Latvija savā skaistumā un dažādībā ir liela," atzīst Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova.