Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Liepājas pašvaldība

08.05.2019 Notiks dabas meistardarbnīca 2. klašu skolēniem

9. maijā Liepājas Universitātes telpās pulksten 13 notiks dabas meistardarbnīca 2. klašu skolēniem “Iepazīsim dzīvniekus Latvijā un Liepājā”. Šogad konkursam pieteikušās divpadsmit komandas.

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde informē, ka meistardarbnīcas mērķis ir padziļināt skolēnu zināšanas dabaszinībās, attīstīt skolēnu patstāvīgā darba prasmes, kā arī rosināt skolēnus radošai darbībai un veicināt izziņas interesi.

Vairojot vietējo vērtību apzināšanu, dalībniekiem tiks uzdoti dažādi uzdevumi par Liepājā sastopamajiem dzīvniekiem, kā arī par nozīmīgo Liepājas dabas vērtību – pludmali.

Konkursam pieteikušās komandas no Liepājas pilsētas A. Puškina 2. vidusskolas, J. Čakstes 10. vidusskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, 3. pamatskolas, Ezerkrasta sākumskolas, Centra sākumskolas, Oskara Kalpaka 15. vidusskolas, 7. vidusskolas un 8. vidusskolas.

Konkursu organizē Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes specializētā laboratorija “Dabas vēstniecība Liepājas Universitātē” un Pedagoģijas fakultātes studenti sadarbībā ar Liepājas pilsētas sākumskolas skolotāju metodisko apvienību.