Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

01.03.2019 Notiks rotu izgatavošanas meistarklase kopā ar Agnesi Zeltiņu  (18)

Sestdien, 9. martā, pulksten 12 Liepājas muzejā Kūrmājas prospekts 16/18 notiks rotu izgatavošanas meistarklase kopā ar zīmola “Soulstones by Agnese Zeltiņa” dizaineri un uzņēmuma īpašnieci Agnesi Zeltiņu.

Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Urkauska informē, ka meistarklases apmeklētājiem būs iespēja apgūt Agneses Zeltiņas rotu izgatavošanas noslēpumus, izmantojot dabīgos akmeņus, uzzināt arī par akmeņu veidiem, to nozīmi un sirsnīgā gaisotnē iesaistīties sarunā par bižutērijas aktuālajām tendencēm.

Agnese Zeltiņa savu zīmolu “Soulstones by Agnese Zeltiņa” atklāja 2013. gadā. Viņas aizraušanās ar rotaslietām ir likumsakarīga – uzaugot kopā ar tēvu juvelieri, viņai jau no mazotnes bija saskare ar dārgakmeņi un pusdārgakmeņi. Rotaslietu veidošana ir viņas sirds darbs. Kā stāsta pati dizainere, rotaslietas viņu vienmēr ir ārkārtīgi fascinējušas. “Dārglietu nēsāšanu es vienmēr esmu uztvērusi kā īpašu skaistuma un sievišķības izpausmi”, tā Agnese Zeltiņa.

Agnese Zeltiņa ir slavena latviešu aktrise, pasākumu vadītāja un žurnāliste. Viņas karjeras sākums meklējams 1993. gadā, “Dailes teātra” sastāvā, turpinot aktrises darbu “Jaunā Rīgas teātra” trupā, kurai viņa pievienojās 1999. gadā.  Agnese Zeltiņa ir strādājusi Latvijā, Krievijā, Itālijā un Holivudā, piedaloties dažādos projektos: seriālos, raidījumos, šovos, filmās, teātra izrādēs.

Vēl ir iespējas pieteikties uz meistarklasi pulksten 12, bet, pateicoties lielajai dalībnieču atsaucībai, tiks veidota vēl viena aproču vēršanas meistarklase pulksten 15.30. Pieteikšanās darba dienās pa telefonu 29605223.