Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

10.10.2017 Novada skolās oktobris – karjeras mēnesis

Oktobris Grobiņas novada skolās ir karjeras mēnesis. Skolēni sociālo zinību vai klases stundās iepazīs, uzzinās par profesijām, kas sastopamas skolā, ģimenē, noskaidros, profesijas, kas ražo, kas sniedz pakalpojumu, informē Grobiņas sākumskolas karjeras konsultante Inga Mikuļska.

10.,11. un 12.oktobrī projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, ar skolēniem strādās diplomēta karjeras konsultante, Rīgas Tehniskās Universitātes lektore Jolanta Priede.

Kapsēdes pamatskolas 4., 5. klašu skolēni un Grobiņas sākumskolas 5. klašu skolēni koučinga nodarbībās iepazīs un attīstīs savas karjeras vadības prasmes, savukārt Grobiņas sākumskolas 6. klašu skolēni uzsāks savu profesijas izvēles ceļu. Grobiņas ģimnāzijas 9. klašu skolēni un Kapsēdes 8. ,9. klašu skolēni piedalīsies nodarbībā “Kā izvēlēties savu sapņu profesiju?”, bet 12. klašu jaunieši noskaidros, kādas pieprasītākās spējas un prasmes ir darba tirgū mūsdienās un nākotnē.

11. oktobrī plksten 18.00 Grobiņas ģimnāzijas aktu zālē Jolanta Priede piedalīsies sarunā “Kā līdzdarboties sava bērna karjeras veidošanā?” ar vecākiem un pedagogiem.