Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ģirts Gertsons

10.09.2019 Par atbalstu nākamā gada "Summer Sound" vēl skaidrības nav  (21)

Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā nākamgad norisināsies 24. un 25. jūlijā, paziņojuši tā rīkotāji.

Arī iepriekšējos gados pludmales festivāls notika jūlija beigās, bet šogad tā norise bija pārcelta uz augusta sākumu "Prāta vētras" koncerta dēļ, skaidro "Summer Soud" organizators Uldis Pabērzis.

Pagājušonedēļ "Summer Sound" rīkotāji par aizvadīto festivālu snieguši izvērstu atskaiti Tūrisma komisijā. Tajā nozares pārstāvji arī diskutējuši par to, kas būtu maināms un uzlabojams festivāla rīkošanā.

U. Pabērzis pauž, ka fundamentālas izmaiņas gan nav iecerētas. "Festivāls šogad sasniedza līdz šim nepieredzētus apmērus – divas izpārdotas telšu pilsētiņas, izpārdota kemperu novietne un 32 tūkstoši apmeklētāju. Tas liek domāt, ka festivāls dodas pareizajā attīstības virzienā, un mūsu uzdevums tagad ir festivālu veidot no gada uz gadu vēl labāku par iepriekšējiem festivāliem."

"Ņemot vērā, ka apmeklētāju skaits aug, jādomā, kā risināt telšu pilsētiņas jautājumu, droši vien būs jāpārplāno arī festivāla teritorija. Saturiski tas būs līdzīgs, iespējams, piesaistīsim kādus māksliniekus, kas būtu saistoši arī gados vecākai auditorijai."

Pagaidām jautājums, vai arī turpmāk pašvaldība finansiāli atbalstīs festivāla norisi, vēl esot atklāts. Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis norāda, ka šī gada festivālam pašvaldība atvēlējusi 35 tūkstošus eiro, taču par līdzfinansējuma piešķiršanu nākamgad teic: "Tas vēl ir lemjams jautājums budžeta kontekstā."