Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

08.11.2018 Pedagogus un bērnus izglīto par medijpratību un drošu interneta izmantošanu  (2)

7. novembrī Liepājas BJC struktūrvienībā “Vaduguns” seminārā “Supervaroņi internetā” vairāk nekā 50 pirmsskolas un sākumskola pedagogi kopā ar skolēniem radošajā seminārā apguva metodes, kā attīstīt droša interneta lietošanas prasmes pirmsskolas un sākumskolas audzēkņiem un pilnveidot bērnu medijpratību, vēsta Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Pedagogi kopā ar atraktīvo Supervaroņu komandu apguva piecas interneta superspējas, lai pasargātu bērnus no bīstamām situācijām virtuālajā vidē, mazinātu atkarību risku un veicinātu tehnoloģiju jēgpilnu lietošanu: zināt, ko internetā nedrīkst teikt svešiniekam; saukt palīgā pieaugušo, kad tas vajadzīgs; domāt, pirms noticēt; būt pieklājīgam un lietot internetu gudri.

Semināra mērķis bija atraktīvā veidā iepazīstināt pedagogus ar iespējām pilnveidot skolēnu medijpratību un attīstīt droša interneta lietošanas prasmes. Seminārā tika demonstrētas praktiskas metodes darbā ar pirmsskolas un sākumskolas skolēniem. Ar pedagogiem un bērniem strādāja ekspertu komanda, dāvinot ne tikai idejas un zināšanas, bet arī “Vaifija” spēli darbam klasē.

Seminārā pedagogi iepazina piecas jaunākās izglītojošas filmiņas par bērnu drošību internetā un medijpratību.