Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

15.05.2018 Piedalās Kultūras mantojuma gadam veltītā pasākumā

Laika posmā no 3. līdz 6. maijam Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) projektu vadītāja Irita Kalēja kopā ar trīs vidusskolas audzēkņiem – Miku Akotu, Tabitu Balodi un Helēnu Eglīti piedalījās Eiropas Kultūras mantojuma gadam veltītā pasākumā Paderbornā (Vācijā), portālam vēstīja PIKC LMMDV direktore Inga Auziņa.

“Mūsu skolas audzēkņi sniedza muzikālus priekšnesumus četrās semināra norises vietās. Liels gandarījums, ka mūsu audzēkņi tika uzņemti ar lielām ovācijām, saņēmām uzslavas un komplimentus. Esmu patiesi lepna, ka mums kopā ir izdevies labi prezentēt savu pilsētu un valsti starptautiskā pasākumā,” ar iespaidiem dalās I.Kalēja.

Kopumā seminārā piedalījās dalībnieki no Ungārijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Itālijas, Vācijas citām valstīm.

Eiropas Kultūras mantojuma gads ir veidots ar mērķi mudināt plašāku cilvēku loku atklāt un iepazīt Eiropas kultūras mantojumu un stiprināt izjūtu, ka esam piederīgi kopīgai Eiropas telpai. Šā gada devīze ir “Mūsu mantojums – pagātnes un nākotnes satikšanās”.

Visa gada laikā neskaitāmi notikumi visā Eiropā būs veltīti tam, lai mudinātu Eiropas kultūras mantojumā dalīties un novērtēt to kā kopīgu resursu, lai uzlabotos izpratne par kopīgu vēsturi un bagātībām, lai cilvēki labāk izjustu piederību Eiropai un lai Eiropas kultūras mantojums tiktu labāk sargāts, saudzēts, lietots, izprasts un popularizēts.