Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: no programmas “Atrodi savu sporta veidu” arhīva

05.09.2019 Programma “Atrodi savu sporta veidu” Liepājā uzsāk trešo sezonu  (1)

Jaunajā mācību gadā savu trešo sezonu uzsāk sporta programma bērniem “Atrodi savu sporta veidu”. Tās ietvaros viena mācību gada laikā bērni izmēģina vairākus sporta veidus, lai atrastu sev piemērotāko, informē programmas vadītājs Kaspars Čerņavskis.

Tāpat bērniem ir iespēja satikt profesionālus un atpazīstamus sportistus. Programmas “Atrodi savu sporta veidu” vēstnesis ir bijušais Latvijas hokeja izlases kapteinis Jānis Sprukts.

Septiņus līdz 12 gadus veci bērni Liepājā var izmēģināt tādus sporta veidus, kā tenisu, hokeju, peldēšanu, basketbolu, cīņas sportu, florbolu, futbolu, sporta dejas, vieglatlētiku un volejbolu. Nodarbības norisinās Liepājas Olimpiskajā centrā.

Programmas noslēgumā dalībnieki saņems treneru ieteikumus par piemērotāko sporta veidu, ko nākotnē attīstīt.

“Atrodi savu sporta veidu” ir unikāla programma, jo bērni nodarbībās apgūst dažādus sporta veidus, katra nodarbība notiek citā sporta veidā. Dalībniekiem tiek nodrošināts viss nepieciešamais inventārs. Nodarbības vada profesionāli treneri, kas bērniem palīdz rast interesi par sportu kopumā.

“Šī ir vienīgā vieta Latvijā, kur bērniem ir iespēja izmēģināt sporta veidus, ar kuriem nav saskarsmes ikdienā. Ar šo programmu varam panākt, ka bērni un viņu vecāki spēj iedziļināties bērna stiprajās pusēs, jo kopā ar treneriem to ir vieglāk ieraudzīt un attīstīt. Ir svarīgi ieklausīties arī savos bērnos, lai noturētu viņos šo degsmi. Kopā mēs varam palīdzēt bērniem rast īsto ceļu un starp iespējām neapmaldīties,” atzīst programmas vēstnesis, hokejists Jānis Sprukts.

Vecāki aicināti pieteikt bērnus nodarbībām mājaslapā www.bernurepublika.lv, aizpildot pieteikuma anketu.