Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

29.05.2019 Rada labāko iniciatīvu drošas vides veidošanai skolā

Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas 6.a klases skolēnu, audzinātājas un skolēnu vecāku īstenotais pasākums “Nakts skola drošai vasarai” atzīts par Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotā konkursa labāko klašu iniciatīvu drošas un atbalstošas vides veidošanai skolā, informē skolas pārstāve Maija Ročāne.

Konkursa mērķis bija bērnu un jauniešu izpratnes veicināšana par drošību skolas vidē, kā arī drošas un atbalstošas skolas vides attīstīšana, radot paliekošu, ilgtspējīgu un uz komandas veidošanu vērstu iniciatīvu.

Uzvara konkursā skolēniem deva iespēju doties klases saliedēšanas pasākumā – ekskursijā. Pasākumu vadīja gids un grāmatas „Klase ir komanda. Pieredzes izglītības metožu izmantošana audzināšanas darbā” autors Gatis Kalniņš.

Pasākuma ietvaros skolēni iesaistījās komandas veidošanas spēlēs, foto orientēšanās aktivitātēs, iepazina Sabili un tās apkārtni, Abavas senleju un “Zviedru cepuri”.

Skolēni atzina, ka pasākums ir sniedzis viņiem iedvesmu jaunām, radošām, uz veselīgu un aktīvu dzīvesveidu orientētām aktivitātēm.