Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ruslans Šuļga

26.08.2019 Rožu laukumā notiks ikgadējais Zinību dienai veltītais pasākums "Vēl viens jaunais gads!"

Pirmdien, 2.septembrī, Liepājas Rožu laukumā no pulksten 12 līdz 15 notiks Zinību dienai veltīs pasākums "Vēl viens jaunais gads!", informē Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) pārstāvis.

Svētku laikā būs iespēja apskatīt LBJC vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādes, piedalīties dažādās radošās darbnīcās, kā arī vērot muzikālus un deju priekšnesumus.

Dažādi priekšnesumi plānoti arī Zivju ielas posmā no viesnīcas "Līva" līdz Liepājas Latviešu biedrības namam un ielas posmā pie Liepājas reģionālā tūrisma informācijas centra. Ar paraugdemonstrējumiem uzstāsies ekstrēmo sporta veidu cienītāji - BMX, skeitbordisti un moto pulciņa dalībnieki.

Dienas garumā notiks arī interešu izglītības pulciņu prezentācijas. Vecākiem, bērniem un jauniešiem būs iespēja iegūt plašāku informāciju par brīvā laika pavadīšanas iespējām pēc mācību stundu beigām Liepājas skolās. Savukārt Valsts policijas darbinieki atgādinās skolēniem un viņu vecākiem par ceļu satiksmes drošības noteikumiem, uzsākot jauno mācību gadu.

Pasākums ir bez maksas.