Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ģirts Gertsons

17.07.2019 Startēs "Bērnu rallijs"

28.jūlijā koncertzāles "Lielais dzintars" stāvlaukumā notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) bezmaksas riteņbraukšanas sacensību "Bērnu rallijs" pirmais posms.

Ikgadējais pasākums ir lieliska iespēja kā visai ģimenei pavadīt dienu, piepildot to ar izglītojošām un sportiskām aktivitātēm. Dienas garumā dalībnieki pārbaudīs un attīstīs gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas, kas vajadzīgas, lai droši piedalītos satiksmē. Sacensību rezultātā ģimenes iegūs ne tikai pozitīvas atmiņas un lietderīgi pavadīta laika sajūtas, bet arī paaugstinās ceļu satiksmes drošību, jo ikkatrs veiktais pārbaudījums dos papildus pieredzi, pārliecību un zināšanas jaunajiem un jau pieredzējušajiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Sacensību dalībniekiem būs iespēja startēt gan trīs individuālās grupās, gan komandu grupā, kur viens dalībnieks ir vecumā līdz 14 gadiem, bet otrs ir vecumā no 15 gadiem.

Sacensību laikā dalībnieki pārbaudīs spēkus un prasmes velosipēda un velokarta vadīšanā, vadot braucamrīkus cauri šķēršļu trasēm. Zināšanas un atjautība tiks pārbaudīta ar teorijas uzdevumiem, kuros iekļauti jautājumi par velosipēdu uzbūvi, drošu satiksmi un ceļu satiksmes noteikumiem.  

Visas dienas garumā notiks arī pitstopi jeb brīvā laika pavadīšanas aktivitātes, kurās aicināti piedalīties ne tikai sacensību dalībnieki, bet arī pasākuma apmeklētāji.

Atlases kārtu godalgoto vietu ieguvēji mērosies prasmēs un zināšanās finālsacensībās, kas notiks 25.augustā Liepājā.

Reģistrēties sacensībām var vietnē www.berniem.csdd.lv.