Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

27.11.2019 Tehniskās jaunrades svētkos jaunieši izcīna godalgotas vietas

Tehniskās jaunrades svētkos, kas norisinājās Brocēnos Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (LBJC) audzēkņi izcīnīja vairākas godalgotas vietas. Pasākums tika organizēts, lai popularizētu tehnisko jaunradi, tās nozīmi bērnu personības attīstībā un rastu iespēju satikties dažādu modelēšanas pulciņu dalībniekiem, informē LBJC pārstāvji. 

Uz sacensībām no LBJC devās trīs skolotāji - Arnis Bača un viņa vadītā pulciņa dalībnieki startēja koka auto modelēšanas sacensībās. Viņa audzēknis Mareks Burdajs ieguva 1.vietu tradicionālo koka auto modeļu dizaina konkursā.

Skolotājs Uldis Skamars ar audzēkņiem piedalījās kuģu modelēšanas sacensībās un EX-600e klasē. 1.vietu izcīnīja audzēknis Andrejs Golers, savukārt 3.vietu ieguva audzēknis Jānis Kārlis Gūtmanis. EX - 600g klasē 1.vietu ieguva audzēknis Aleksis Pētersons, bet 3. vietu audzēknis Sergejs Beļskis.

LBJC skolotājs Guntars Graudiņš sacensībās bija brīvprātīgais kuģu modelēšanas sacensību vadītājs.

Tehniskās jaunrades svētkos kopumā pulcējās 130 dalībnieki no Kurzemes, Zemgales un Vidzemes. Sacensībās piedalījās vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 9. klasei.