Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

2019. gadā konkursa tēma bija "Vētra", un šis darbs izpelnījās starptautiskās žūrijas atzinību.
Foto: Jeļizavetas Borodinas konkursa darbs

11.03.2019 Zelta medaļa starptautiskā konkursā

Liepājniece Jeļizaveta Borodina ieguvusi zelta medaļu Jūrmalas Mākslas skolas organizētajā XVIII starptautiskajā bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras".

Konkursa starptautisko nozīmi akcentē starptautiskā darbu vērtēšanas žūrija, kā arī tas, ka uzvarētāji saņem Kultūras ministrijas Pateicības rakstus par starptautiskiem sasniegumiem. 2019. gadā darbu tēma bija "Vētra".

Žūrija, izvērtējot 3500 iesūtītos darbus, Liepājas Bērnu un jaunatnes centra fotopulciņa (skolotājs Ruslans Šuļga) audzēknei Jeļizavetai Borodinai piešķīra zelta medaļu kategorijā "datorgrafika/foto" vecuma grupā no 16 līdz 25 gadiem. 

Kopumā pasniedza trīs Lielās balvas, 13 zelta medaļas, 24 sudraba medaļas, 38 bronzas medaļas un 136 Pateicības rakstus. 

Konkursam darbi bija iesūtīti no 451 izglītības iestādes. Dalībnieki pārstāvēja 23 valstis – Azerbaidžānu, Baltkrieviju, Bulgāriju, Čehijas Republiku, Dāniju, Ķīnu (Honkongu), Horvātiju, Igauniju, Indiju, Kazahstānu, Krieviju, Lietuvu, Moldovas Republiku, Poliju, Portugāli, Rumāniju, Slovākiju, Slovēniju, Taizemi, Turciju, Ukrainu, Uzbekistānu un Latviju.