Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

30.10.2018 Zīmolu ANNE KLEIN un ARMITRON jaunā kolekcija AUREUM, Zivju ielā 4

Mīļie liepājnieki un pilsētas viesi!!!

Zīmola ARMITRON klāstu papildinājuši sieviešu un vīriešu rokas pulksteņi! Gaumīgi un eleganti! 

Kopš 1956. gada zīmols Armitron ir iemiesojis un attīstījis individualitātes garu. Jau no pirmsākumiem Armitron piedāvā nedārgus digitālos rokas pulksteņus, kas būtu moderni un multifunkcionāli, un pats galvenais - pieejami ikvienam. Armitron rokas pulksteņi ir ieguvuši lielisku reputāciju sava augstvērtīgā dizaina dēļ. Katrā rokas pulkstenī mājo izcils stils, kvalitāte un vērtība, kas padara tos pievilcīgus kā vīriešiem, tā sievietēm, kas augstu vērtē vizuālo izskatu.Zīmola Armitron mērķis ir atbalstīt ikdienā skrejošo, darbīgo cilvēku, kas paši ar savu stilu um ambīcijām palīdz veidot Armitron. Tieši šie cilvēki vislabāk attēlo zīmola pamatvērtības.

Iepriecināsim savus ARMITRON pircējus ar atlaidēm!!!

Sortimentu papildinājuši arī zīmola ANNE KLEIN jaunās kolekcijas modeļi!

Iespējams iegādāties arī citu zīmolu sieviešu un vīriešu rokas pulksteņus - HUGO BOSS, SEIKO, CASIO, NAUTICA, BARREL, HEAD, BOCCIA, SERENE MARCEAU, EXECUTIVE, CERRUTI, DANIEL WELLINGTON, TIMEX, EMPORIO ARMANI, DIESEL, TIMECODE, THOMAS EARNSHAW, SWISS MILITARY MICHAEL KORS, GUESS, kā arī vietējo ražotāju koka rokas pulksteņus OVI WATCH.

Veikalā pieejams arī plašs zelta un sudraba juvelierizstrādājumu sortiments katrai gaumei. Sadarbojamies ar plaši atpazīstamiem zīmoliem - Rīgas Juvelierizstrādājumu rūpnīcu, Premiere, u.c.

Piedāvājam arī iegādāties atjaunotus juvelierizstrādājumus par ļoti draudzīgām cenām.

Pilsētas viesi īpaši gaidīti izvēlēties dzintara rotas un suvenīrus!

Mūsu darba laiks darba dienās 10.00-18.00, sestdienās 10.00-15.00!!!

Tiekamies Aureum veikalā Zivju ielā 4, Liepājā!