Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

04.03.2019 Zīmolu CITIZEN, ARMITRON un ANNE KLEIN jaunā kolekcija AUREUM, Zivju ielā 4

Mīļie liepājnieki un pilsētas viesi!!!

Zīmola ARMITRON klāstu papildinājuši jauni vīriešu rokas pulksteņi!

Kopš 1956. gada zīmols Armitron ir iemiesojis un attīstījis individualitātes garu. Jau no pirmsākumiem Armitron piedāvā nedārgus digitālos rokas pulksteņus, kas būtu moderni un multifunkcionāli, un pats galvenais - pieejami ikvienam. Armitron rokas pulksteņi ir ieguvuši lielisku reputāciju sava augstvērtīgā dizaina dēļ. Katrā rokas pulkstenī mājo izcils stils, kvalitāte un vērtība, kas padara tos pievilcīgus kā vīriešiem, tā sievietēm, kas augstu vērtē vizuālo izskatu.Zīmola Armitron mērķis ir atbalstīt ikdienā skrejošo, darbīgo cilvēku, kas paši ar savu stilu um ambīcijām palīdz veidot Armitron. Tieši šie cilvēki vislabāk attēlo zīmola pamatvērtības.

Iepriecināsim savus ARMITRON pircējus ar lieliskām atlaidēm!!!

Ņemot vērā klientu lielo atsaucību esam papildinājuši  arī CITIZEN rokas pulksteņu klāstu.

Jau teju gadsimtu pasaulē labi zināmais japāņu zīmols Citizen kopš 1986. gada spējis iemantot līdera pozīcijas pulksteņu ražošanā, jo īpaši moderno tehnoloģiju jomā. Pavisam nesen Citizen pasauli pārsteidza ar dabai vēl nepieredzēti draudzīgu laikrāžu radīšanu – Eco – Drive pulksteņiem, kas, izmantojot dabīgos vai mākslīgos gaismas avotus, pārvērš tos enerģijā, kas darbina pulksteņus bez ierastajām baterijām.

Sortimentu papildinājuši arī zīmola ANNE KLEIN jaunās kolekcijas modeļi!

Iespējams iegādāties arī citu zīmolu sieviešu un vīriešu rokas pulksteņus - HUGO BOSS, SEIKO, CASIO, NAUTICA, BARREL, HEAD, BOCCIA, SKAGEN, EXECUTIVE, CERRUTI, TIMEX, EMPORIO ARMANI, DIESEL, TIMECODE, THOMAS EARNSHAW, SWISS MILITARY ,MICHAEL KORS, GUESS,  kā arī vietējo ražotāju koka rokas pulksteņus OVI WATCH.

Veikalā pieejams arī plašs zelta un sudraba juvelierizstrādājumu sortiments katrai gaumei. Sadarbojamies ar plaši atpazīstamiem zīmoliem - Rīgas Juvelierizstrādājumu rūpnīcu, Premiere, u.c.

Piedāvājam arī iegādāties atjaunotus juvelierizstrādājumus par ļoti draudzīgām cenām.

Pilsētas viesi īpaši gaidīti izvēlēties dzintara rotas un suvenīrus!

Mūsu darba laiks darba dienās 10.00-18.00, sestdienās 10.00-15.00!!!

Tiekamies Aureum veikalā Zivju ielā 4, Liepājā!

Facebook: aureum.lv, Instagram: aureum.lv