Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

29.10.2019 Fotokonkurss "Es mīlu Latviju"  (1)

No šodienas aicinām piedalīties jaunā fotokonkursā "Es mīlu Latviju". Novembris ir Latvijas svētku mēnesis – ar lepnumu plīvo sarkanbaltsarkanais karogs, jo atzīmējam valsts brīvības cīņu dienu – Lāčplēša dienu – un suminām Latviju tās dzimšanas dienā. Aicinām dalīties ar fotogrāfijām, kas atspoguļo jūsu sajūtas un prieku par Latviju, apliecina ticību šai zemei un patriotismu. Tēmu loks – visplašākais: cilvēki, ģimenes svētki, notikumi, pašu veidotas kompozīcijas utt.

Lai fotokonkursā piedalītos, dalībniekiem pašiem portāla liepajniekiem.lv sadaļā "Fotokonkurss" jāpievieno savas bildes, spiežot pogu "Pievieno savu foto". Fotogrāfijas jāpievieno līdz 28.novembrim. Attēliem jābūt labā kvalitātē, pretējā gadījumā redakcijai ir tiesības tos no fotokonkursa sadaļas izņemt. Lai pretendētu uz balvām, pie fotogrāfijas obligāti jānorāda autora vārds un uzvārds, kā arī jāuzraksta bildes nosaukums. Piecus fotokonkursa "Es mīlu Latviju" uzvarētājus, kuri saņems "Čili picas" dāvanu kartes, laikrakstā "Kurzemes Vārds" un portālā liepajniekiem.lv paziņosim 28. novembrī.

Fotokonkursa "Skatos uz Liepāju" uzvarētāji oktobrī:

"Liepājas ezera skaistums" Liene Sīkle,

"Bez nosaukuma" Dāvis Šimanskis,

"Citādais stabiņš" Jānis Rudzītis,

"Mirklis miera un romantikas" Kristers Kristofers Marcinkus,

"Jūra kā pasaka" Jānis Skaldis.

Uzvarētāji picērijas "Čili pica" dāvanu kartes var saņemt tikai darba dienās redakcijā, Pasta ielā 3, no pulksten 9 līdz 16.30 vienas nedēļas laikā pēc rezultātu paziņošanas laikrakstā "Kurzemes Vārds" un portālā liepajniekiem.lv.