Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

02.12.2019 Fotokonkurss “Šis nu gan ir skaists!”

Paldies visu fotogrāfiju autoriem, kuri piedalījās novembra fotokonkursā “Es mīlu Latviju”!

Decembrī ik vienu, kuram patīk fotografēt, aicinām piedalīties jaunā fotokonkursā “Šis nu gan ir skaists!”. Gaidām fotogrāfijas, kurās atspoguļots tas viss, kas jums šķitis skaists un fotografēšanas vērts. Kā zināms, gaumes un izpratne par skaistumu ir atšķirīga, tādēļ nebūt negaidām perfektus, skaistuma kanoniem atbilstošus attēlus. Skaistums var izpausties kā lielās lietās, tā mazmazos sīkumos!

Lai fotokonkursā piedalītos, dalībniekiem pašiem portāla liepajniekiem.lv sadaļā "Fotokonkurss" jāpievieno savas bildes, spiežot pogu "Pievieno savu foto". Fotogrāfijas jāpievieno līdz 26. decembrim. Attēliem jābūt labā kvalitātē, pretējā gadījumā redakcijai ir tiesības tos no fotokonkursa sadaļas izņemt. Lai pretendētu uz balvām, pie fotogrāfijas obligāti jānorāda autora vārds un uzvārds, kā arī jāuzraksta bildes nosaukums. Piecus fotokonkursa “Šis nu gan ir skaists!” uzvarētājus, kuri saņems "Čili picas" dāvanu kartes, laikrakstā "Kurzemes Vārds" un portālā liepajniekiem.lv paziņosim 27. decembrī.

Uzvarētāji novembrī: “Esmu laimīga!” Gunta Šmidre, “18. novembra liesma” Ruta Siksna, “Gods kalpot Latvijai!” Mairita Linde, “Es cīnos par brīvu un skaistu Latviju” Helvijs Eduards Deģis, “Es esmu Latvija” Līga Krista Klievēna.

Uzvarētāji picērijas "Čili pica" dāvanu kartes var saņemt tikai darba dienās redakcijā, Pasta ielā 3, no pulksten 9 līdz pulksten 16.30 vienas nedēļas laikā pēc rezultātu paziņošanas laikrakstā "Kurzemes Vārds" un portālā