Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

05.02.2019 Latvijā tapusī ģimenes filma "Vecā dārza noslēpums"

 Filma "Vecā dārza noslēpums" ir aizraujošs piedzīvojumu stāstu ar ļaundaru ķeršanu, brīnumainiem tehniskiem risinājumiem un četriem labiem draugiem, kuri ir gatavi darīt vistrakākās lietas, lai nosargātu  kādu noslēpumainu dārzu. Noskaties arī Tu! Seansu datumi un laiki: cinamonkino.com

 

 Vecā dārza noslēpums

Vecā dārza noslēpums (2018)

Žanrs: Piedzīvojumu filma, ģimenes filma, fantāzija  

Bez vecuma ierobežojuma          

Pie pensionāra Armanda, kurš dzīvo vecā mājā ar lielu, aizlaistu dārzu ierodas jaunais uzņēmējs Kārlis, kurš vēlas nopirkt māju, taču Armands tam nepiekrīt. Armanda dārzs ir lieliska vieta, kur spēlēties bērnu četrotnei par spīti tam, ka Armands regulāri cenšas bērnus padzīt no dārza. Viss izmainās bērnu un Armanda starpā, kad bērni uzzina, ka Kārlis ar saviem padotiem vēlas pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm, lai tajā uzceltu veikalu, un sāk Armandu aizstāvēt. Izrādās, ka iecere par veikala būvi ir tikai Kārļa viltīgs gājiens, jo viņš zina, ka dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu.

Lomās: Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīlija Jakubāne, Emīls Pohorželskis, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane, Gatis Gāga.

Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.

Režisors: Olafs Okonovs, Gunita Groša

Kinoteātros no: 25.01.2019       Filmas garums: 1h 30 min    

 

    CINAMON BALLE biļetes pērc šeit:cinamonkino.com