Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Šādas emocijas ir LSBL bronzas spēlē uz SBK "Liepāja/LSSS" soliņa
Foto: Ģirts Gertsons

21.04.2019 Aicinām atbalstīt mūsu meitenes sezonas svarīgākajā spēlē Rīgā

LSBL (Latvijas Sieviešu Basketbola Līgas) bronzas sērijas pēdējā - izšķirošā spēle starp "RSU" (Rīgas Stradiņa Universitāte) un Liepājas komandu SBK "Liepāja/LSSS" notiks 23.aprīlī Rīgā, Hanzas vidusskolā un, lai klātienē atbalstītu mūsu meitenes, pulcējam mūsu komandas atbalstītājus. Pieteikties braukt gribētājus lūdzam savlaicīgi iepriekš rakstot uz e.pastu: info@liepajasbasketbols.lv vai sūtot SMS uz tālruni 26444265. Izbraukšana no LOC (Liepājas Olimpiskā centra) Brīvības ielā 39 plānota 23.aprīlī pulksten 14:00. Atbalstīt gribētājiem par braucienu un ieeju spēlē nav jāmaksā. Atbalsti Sa-Vējos!

Atgādināsim, ka abu komandu savstarpējās trijās cīņās šajā sezonā uzvaras izcīnījušas viesu komandas ("RSU" Liepājā bija pārākas vienīgajā regulārās sezonas 1.posma spēlē 73:55, bet bronzas sērijas otrajā spēlē ar 60:52, bet liepājnieces iepriekšējā reizē Rīgā 12.aprīlī izcīnīja līdz šim vienīgo uzvaru pār "RSU" ar 60:55), kas ir varbūt neierasti, bet saglabā cerības uz sekmīgu sezonas iznākumu. Iepriekšējā spēlē Liepājā 16.aprīlī mūsu komandai nevarēja palīdzēt vairākas savainotās spēlētājas, un ņemot vērā, ka spēle Rīgā notiks tieši vienu nedēļu pēc 16.aprīļa mača, ir pamatotas cerības, ka mūsu komandas soliņš būs mazliet garāks. Šajās svētku dienās vairākus treniņus ir aizvadījusi mūsu komanda, un ir apņēmības pilna cīnīties pret pieredzes bagāto "RSU". Tāpēc aicinām būt kopā ar SBK "Liepāja/LSSS" un doties uz Rīgu pēc sekmīga sezonas noslēguma!

Savukārt, mūsu juniori ir noskaidrojuši savus pretiniekus LJBL (Latvijas Jaunatnes Basketbola Līgas) 1/8 fināla spēlēs. Uzvarot abās spēlēs un divu spēļu summā iegūstot + 14 (170:156) iepriekšējā kārtā cīņa par iekļūšanu 1/4 finālā mūsu pretinieki būs "Rīga/Jugla". Pirmā spēle Rīgā notiks 24.aprīlī, bet Liepājā mūsu juniori spēlēs 25.aprīlī pulksten 19:00. Ja "Rīga/Jugla" ne ar tām pārliecinošākajām uzvarām pārspēja "Jēkabpils/Līvāni" komandu, tad ar graujošiem rezultātiem mūsējie pārspēja Nacionālās Līgas Rietumu grupas otru labāko komandu "Kandava" divu spēļu summā triumfējot ar +123 (246:123). Uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā. Aicinām atbalstīt mūsu juniorus klātienē Liepājas Olimpiskajā centrā 25.aprīlī pulksten 19:00. Skatītājiem ieeja bez maksas!