Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

Liepājas atbalstītāji

17.01.2019 Gaidāmas svarīgas cīņas Liepājā pret Igaunijas komandām

Šajā nedēļas nogalē gaidāmas svarīgas cīņas Liepājā: dāmu komanda sestdien, 19.janvārī plkst. 17:00 Baltijas Sieviešu Basketbola līgā uzņems "Tartu Universitātes/Kalev" komandu, savukārt kungi svētdien, 20.janvārī plkst. 17:00 Olybet Latvijas - Igaunijas turnīrā tiksies ar Tallinas "Tall Tech".

Vispirms gan jāatzīmē fakts, ka, diemžēl, mūsu juniori netika pie otrās uzvaras, otrdien LOC volejbola zālē piekāpās BS "Ogre" komandai LBL 2 turnīrā. Lai arī spēle ritēja punkts punktā, vadībā tikai pašā spēles sākumā atradās BK "Liepāja/LSSS", jo jau no spēles 4.minūtes vadībā visu atlikušo spēli atradās viesi. Punktu starpība nebija liela un cīņa par uzvaru ritēja līdz trešajai ceturtdaļai. Pēc spēles 1.ceturtdaļas 17:26, pēc puslaika 39:42. Spēles otrajā puslaikā mūsējie pietuvojās līdz -2 (50:52), taču tuvāk tikt neizdevās un arī pēc 3.ceturtdaļas vadībā viesi (60:67). Savukārt, jau spēles pēdējā nogrieznī viesi sasniedza divciparu pārsvaru (32.minūtē 62:73) un šo starpību sadeldēt liepājniekiem neizdevās. Spēle noslēdzās ar 78:88. Labākie mūsu rindās šajā spēlē: Kārlis Rusmanis 20 punkti un 3 atlēkušās bumbas, Uvis Vārna 15 punkti, 7 atlēkušās bumbas, 2 rezultatīvās piespēles, 5 pārtvertas bumbas un 2 bloķēti metieni un Artūrs Niedra 12 punkti un 4 atlēkušās bumbas. Viesu rindās neapturams bija pagājušā gada Latvijas U18 izlases dalībnieks Mārcis Šteinbergs, kurš guva 22 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. Nākošo spēli mūsējie aizvadīs viesos 23.janvārī ar Rīdzene/Sportapunkts, bet savā laukumā 31.janvārī uzņems RTU komandu.

Sestdien, 19.janvārī plkst. 17:00 mūsu dāmas aizvadīs pirmo spēli šajā gadā savā laukumā uzņemot Tartu Universitāti/Kalev. Liepājnieces Starptautiskajā turnīrā atrodas 3.vietā ar uzvarēto/zaudēto spēļu bilanci 10/4, savukārt Tartu komanda atrodas uzreiz aiz liepājniecēm 4.vietā ar 7/7. SBK "Liepāja/LSSS" uzsākot šo sezonu savu pirmo spēli aizvadīja tieši ar Tartu vienību savā laukumā uzvarot itin pārliecinoši (80:58). Atbildes spēlē 16.decembrī izraujot uzvaru spēles galotnē arī pārākas bija liepājnieces ar 59:61. Līdz ar to ceram, ka "turnīra tabulas kaimiņu duelī" (šāds termins aizvien biežāk lasāms dažādos sporta portālos) mūsējās šajā svarīgajā spēlē būs pārākas arī trešo reizi.

Svēdien, 20.janvārī plkst. 17:00 kungiem arī pirmā mājas spēle šajā gadā (iepriekšējā spēle, kas bija paredzēta 13.janvārī LOC spēļu tablo dēļ tika pārcelta uz 13.martu) un pretiniekos stāsies Olybet turnīra pārsteigums, jaunizveidotā komanda Tallinas "Tall Tech". Interesanti, ka arī kungi uzsāka šo sezonu Olybet Latvijas - Igaunijas turnīrā pirmo spēli aizvadot tieši pret Tall Tech, tieši tāpat kā dāmu komanda pret Tartu. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē Tallinā pārāki bija mājinieki, kas veicot izšķirošo izrāvienu trešajā ceturtdaļā (28:18), pārspēja mūsējos ar 99:82. Mūsējiem tā arī neizdevās ne reizi atrasties vadībā un pirms šīs spēles savainojumu guva Niks Jansons, kas līdz pat aizvadītā gala nogalei dziedēja savainojumus. Mūsējiem pret abu komandu pirmo tikšanos ir notikušas ievērojamas izmaiņas sastāvā: klāt nākuši Eduards Hāzners, Andraž Kavaš un Torenss Rovs, savukārt, prom ir devies Justas Nausedas. Pēdējā un vienīgajā līdz šim Jaunā gada spēlē BK "Liepāja" neizdevās turpināt savu uzvaru sēriju (pirms tam 2 uzvaras 2018.gada izskaņā) un piekāpāmies "Jūrmala Betsafe" viesos papildlaikā ļoti rezultatīvā spēlē ar 101:96. Biļešu cenas no 1 līdz 3 EUR nopērkamas visās Biļešu Servisa kasēs kā arī LOC info centrā. Atgādinām, ka biļetes var iegādāties jebkurā dienā un ikvienā Biļešu Servisa tirdzniecības punktā kā arī interneta vietnē. Uz tikšanos LOC! Atbalsti Sa-Vējos!