Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

Valters Vuciņš uzvarētajā spēlē pret VEF skolu

16.03.2019 Junioriem zaudējums LBL 2 turnīra pēdējā spēlē

Vakardienas LBL 2 spēlē mūsu juniori BK "Liepāja/LSSS" piedzīvoja zaudējumu viesos pret RTU ar 70:80 un sezonu noslēdza 9.vietā ar 3 uzvarām un 15.zaudējumiem. Spēles rezultātu ar sekmīgu uzbrukumu no pustālās distances atklāja Vuciņš (0:2), bet jau pēc minūtes izskaņā vadībā izvirzījās mājinieki (5:2), bet spēles 4.minūtē RTU ieguva jau 8 punktu vadību (12:4). Mūsējiem punkti krājās daudz lēnāk kā mājiniekiem un spēles 7.minūtē jau esam iedzinējos ar -10 (16:6). Sekoja liepājnieku vairāki precīzi uzbrukumi un ceturtdaļas izskaņā esam panākuši neizšķirtu (18:18), bet RTU ar četriem bezatbildes punktiem noslēdz pirmo ceturtdaļu (22:18). Otrās ceturtdaļas sākumā vēl esam dažu punktu iedzinējos, taču tās vidū jau atkal nokļūstam lielākā punktu deficītā (-12, 34:22). Lai arī liepājniekiem izdodas atgūties uzbrukumā, tomēr apturēt mājiniekus nesanāk un ar desmit punktu starpību noslēdzam spēles pirmo daļu (42:32). Punkti BK "Liepāja/LSSS" krājas grūti arī trešajā desmitminūtē un to noslēdzam ar lielāku punktu deficītu (64:45). Noslēdzošajā ceturtdaļā beidzot izdodas būt sekmīgiem un no lielākā pārsvara spēlē (-24, 71:47) atspēlējam 14 punktus, uzvarot ceturto ceturtdaļu ar 25:16, bet uzvarai ar to nepietiek un zaudējums LBL 2 sezonas pēdējā spēlē ar 70:80. Rezultatīvākie spēlētāji mūsu komandā šajā mačā bija Valters Vuciņš, kuram 14 punkti, 4 atlēkušās bumbas un 9 rezultatīvas piespēles un Ralfs Bensons, kuram 12 punkti un 6 atlēkušās bumbas. Turpinājumā mūsu juniori varēs gatavoties Latvijas Jaunatnes Basketbola Līgas (LJBL) turnīra izslēgšanas spēlēm, kurās piedalīsies dēļ dalības LBL 2 turnīrā.